ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 24 maja 2018, o 15:41

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 68 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Soki w pracy
PostNapisane: 6 kwi 2018, o 12:11 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 mar 2018, o 10:33
My te┼╝ mieli┼Ťmy ten sam problem ┼╝e tylko woda i kawa w pracy. W ko┼äcu wszyscy pracownicy si─Ö z┼éo┼╝yli na fajn─ů sokowir├│wk─Ö od https://stalgast.com i korzystamy sobie codziennie. Oczywi┼Ťcie szefostwo nie chcia┼éo zafundowa─ç to tak samo nie korzysta :D

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 kwi 2018, o 12:55 

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 kwi 2018, o 07:04
chciałabym żeby u nas też tak było

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 kwi 2018, o 15:12 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2017, o 01:13
Uwielbiam pi─ç sok i chcia┼éam sobie zam├│wi─ç jaki┼Ť do biura, aby mie─ç na zapas. Zauwa┼╝y┼éam ostatnio w sklepie Sady Wincenta > https://www.sadywincenta.pl/ i musze przyzna─ç, ┼╝e wcze┼Ťniej nie zwr├│ci┼éam uwagi na ten sok. Dzi─Öki nowoczesnej wir├│wce, wytwarzaj─ůcej si┼é─Ö od┼Ťrodkow─ů wewn─ůtrz maszyny, kt├│r─ů wykorzystuj─ů, nast─Öpuje oddzielenie resztek pulpy owocowej od pozyskanego soku. Daje to gwarancj─Ö uzyskania po┼╝─ůdanej konsystencji sok├│w. A przecie┼╝ te┼╝ oczekujemy od zdrowych sok├│w, czy┼╝ nie ?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 kwi 2018, o 12:37 

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 kwi 2018, o 19:23
Ja sobie nie wyobra┼╝am ┼╝ycia bez sok├│w. Tak┼╝e w pracy. Woda mi nie smakuje zupe┼énie - od zawsze tak mia┼éam. M├│j pracodawca zapewnia nam zwyk┼é─ů wod─Ö w okresie upa┼é├│w, ale mnie tak odrzuca, ┼╝e z w┼éasnej kieszeni, wol─Ö kupi─ç nawet najta┼äszy sok (jak mam gorszy miesi─ůc finansowo).

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2018, o 12:00 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 wrz 2017, o 18:12
W pracy kawa i woda mineralna. Ale ostatnio trafi┼éem na artyku┼é https://nianio.com.pl/soki-jednodniowe-warto-je-pic/ I poczytalem o zaletach sok├│w jednodniowych. Pracodawca ich pewnie nie zapewni, ale warto samemu o nich pomy┼Ťle─ç. S─ů w wygodnych buteleczkach i zapewniaj─ů nam odpowiedni─ů dawk─Ö witamin. S─ů soki z owoc├│w i warzyw. Przeczytajcie mo┼╝e i wy si─Ö skusicie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 maja 2018, o 17:15 

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 maja 2018, o 16:18
Ja lubie jabkowy.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 maja 2018, o 13:03 

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 maja 2018, o 12:56
Ja w pracy pije sok jabłkowy lub pomarańczowy. Staram się wypić z 2 szklanki dziennie.

Nienawidzi┼éem go na pocz─ůtku. Wydawa┼é si─Ö taki arogancki i pewny siebie, a ty zachowywa┼éa┼Ť si─Ö tak, jakby to on zawiesi┼é ksi─Ö┼╝yc... Sprawd┼║ motocyklowe przewody hamulcowe i wybierz odpowiednie do Twojego motocykla

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 maja 2018, o 15:22 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 kwi 2018, o 10:22
Gdy poszukujesz czystej wody mineralnej dla swojej korporacji, b─ůd┼║ do zak┼éadu, to nale┼╝a┼éoby si─Ö przeanalizowa─ç nad jako┼Ťci─ů wody, a r├│wnie┼╝ firm─ů. Ja osobi┼Ťcie d┼éugo wypatrywa┼éem czystej wody w ma┼éej cenie, kt├│ra r├│wnie odpowiednio ┼╝eby smakowa┼éa. Wypatrzy┼éem mark─Ö, kt├│ra ┼Ťwiadczy kapitalne us┼éugi. Podaje link: Woda do pracy KK dystrybucja

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 68 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: