ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 24 sty 2018, o 01:47

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 13 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: studia
PostNapisane: 21 lip 2016, o 16:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 lip 2016, o 16:15
Ja uwielbiam sok jab┼ékowo - wi┼Ťniowy, ale chcia┼éam wspomnie─ç o studiach. Czy kto┼Ť wybiera si─Ö na studia podyplomowe Warszawa Ja id─Ö na: J─Özyk angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Uczelnia jest ┼Ťwietna i ma wysoki poziom. A kierunek bardzo praktyczny, bo teraz ucz─ů dzieci j─Özyk├│w od najm┼éodszych lat. Ale mo┼╝na te┼╝ wybra─ç inny kierunek albo poziom studi├│w.

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: studia
PostNapisane: 14 lut 2017, o 14:49 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 sty 2017, o 10:53
Ja jako sw├│j kierunek studi├│w wst─Öpnie wybra┼éam grafik─Ö reklamow─ů w WSE http://grafika.wse.krakow.pl/ Jedynym minusem dla mnie jest przeprowadzka, bo b─Öd─Ö musia┼éa wynaj─ů─ç mieszkanie w Krakowie, ale ┼╝adna bli┼╝sza uczelnia nie ma takiego kierunku w ofercie. Od zawsze lubi┼éam obs┼éugiwa─ç r├│┼╝ne programy graficzne, wi─Öc mo┼╝liwo┼Ť─ç po┼é─ůczenia przysz┼éej pracy z hobby bardzo mnie zach─Öci┼éa. My┼Ťl─Ö, ┼╝e mi si─Ö spodoba, tym bardziej, ┼╝e ogl─ůdaj─ůc prace student├│w, wydaje si─Ö, ┼╝e poziom jest ca┼ékiem w porz─ůdku.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 lut 2017, o 18:26 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 lut 2017, o 17:55
Zawsze warto si─Ö uczy─ç nowych rzeczy.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 lut 2017, o 13:30 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 lut 2017, o 11:47
A mo┼╝e zamiast ko┼äczy─ç studia, po kt├│rych nie wiadomo czy znajdziemy prac─Ö, zdecydowa─ç si─Ö na szko┼é─Ö policealn─ů? Mamy wtedy gwarancj─Ö pewnego fachu w r─Öku. Podobno rekordy popularno┼Ťci bije technik masa┼╝u: http://policealna.gowork.pl/oferta-eduk ... alna/masaz
Dwuletnia Szko┼éa Policealna zapewnia uzyskanie takiego tytu┼éu zawodowego, po kt├│rym mo┼╝na pracowa─ç np. w gabinetach odnowy biologicznej, o┼Ťrodkach rehabilitacyjnych czy rekreacyjno - wypoczynkowych, a tak┼╝e klubach sportowych, sanatoriach, a nawet w hospicjach. Cz─Östo masa┼╝y┼Ťci prowadz─ů r├│wnie┼╝ w┼éasn─ů dzia┼éalno┼Ť─ç i zajmuj─ů si─Ö masowaniem m.in. sportowc├│w. Zaj─Öcia odbywaj─ů si─Ö, do wyboru ÔÇô w trybie zaocznym, dziennym albo wieczorowym. Co s─ůdzicie o takiej specjalizacji? :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 mar 2017, o 06:12 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sie 2016, o 10:12
ja si─Ö bardzo zastanawiam nad http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 34,54,4269 , coaching i mentoring, jak zd─ů┼╝yli┼Ťcie zwr├│ci─ç uwag─Ö tego typu zaw├│d ro┼Ťnie w si┼é─Ö z dnia na dzie┼ä. Mo┼╝esz po takiej szkole zdoby─ç prace jako specjali┼Ťci do rozwijania kapita┼éu ludzkiego w organizacji, pracuj─ůcy zar├│wno w dziale HR, jak i na stanowiskach menad┼╝er├│w

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 lip 2017, o 10:33 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 kwi 2016, o 22:49
Ja od razu po maturze posz┼éam do szko┼éy policealnej oraz ci─ůgn─Ö┼éam jeszcze studia dzienne we Wroc┼éawiu. Szko┼é─Ö mia┼éam w mojej rodzinnej miejscowo┼Ťci w K┼éodzku. Samo doje┼╝d┼╝anie mnie m─Öczy┼é. A je┼Ťli chodzi o szko┼é─Ö policealn─ů by┼éa to moim zdaniem g┼éupota. Zaj─Öcia kompletnie mi si─Ö nie podoba┼éy. Niczego si─Ö w niej nie nauczy┼éam, ale mam za to papierek. Jakbym mia┼éa jeszcze raz stan─ů─ç przed wyborem to ju┼╝ na pewno bym do takiej szko┼éy nie posz┼éa. Za to studia we Wroc┼éawiu to kompletnie co innego. Bardzo mi si─Ö podoba┼éy, du┼╝o si─Ö nauczy┼éam. A do tego ┼╝ycie studenckie jest super. Jeszcze zosta┼é mi rok na kierunku chemia i toksykologia s─ůdowa. Potem mam zamiar startowa─ç do policji. A z mieszkaniem te┼╝ mi si─Ö poszcz─Ö┼Ťci┼éo, bo ciotka kupi┼éa sobie mieszkanie na https://promenadywroclawskie.pl/opis/opis.html i mieszkam u niej. A jej to nawet na r─Ök─Ö, bo jest opiekunk─ů os├│b starszych w Niemczech i pracuje tak, ┼╝e jeden miesi─ůc jest w Polsce i jeden miesi─ůc w Niemczech. Wi─Öc czuj─Ö si─Ö tak jakbym mieszka┼éa sama

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 lis 2017, o 11:06 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 cze 2017, o 12:58
Ja z kolei uwa┼╝am, ┼╝e dodatkowo studia podyplomowe daj─ů jak─ů┼Ť przewag─Ö nad innymi na rynku pracy :) Sam zacz─ů┼éem podyplom├│wk─Ö na kierunku prawne aspekty zarz─ůdzania aptek─ů na Wy┼╝szej Szkole Prawa we Wroc┼éawiu :) Wi─Ökszo┼Ť─ç przedmiot├│w ma charakter warsztatowy w zwi─ůzku z tym zaj─Öcia s─ů bardzo ciekawe i bez problemu godz─Ö to z prac─ů :) Tutaj mo┼╝ecie poczyta─ç wi─Öcej na ten temat: http://www.prawowroclaw.edu.pl/prawne-aspekty-zarzadzania-apteka/ mo┼╝e komu┼Ť z Was si─Ö spodoba :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 07:17 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 wrz 2017, o 03:10
Cze┼Ť─ç, ja r├│wnie┼╝ rozwa┼╝am rozpocz─Öcie studi├│w podyplomowych na pobliskiej uczelni. Zainteresowa┼éam si─Ö nad kierunkiem e-commerce manager , gdy┼╝ interesuje si─Ö handlem w og├│lno┼Ťci i uwa┼╝am te┼╝, ┼╝e dzi─Öki niemu zawsze znajd─Ö prac─Ö. Waham si─Ö jeszcze nad tym jakie studia wybra─ç, czy zaoczne czy stacjonarne. Jak my┼Ťlicie, kt├│re "lepsze"? Czy jest jaka┼Ť r├│┼╝nica? Poprzedni─ů administracj─Ö zdawa┼éam niestacjonarnie i s─ůdz─Ö, ┼╝e mam tak─ů sam─ů wiedz─Ö jak osoby studiuj─ůce w inny spos├│b, ale teraz mam z kolei wi─Öcej wolnego czasu, wi─Öc mog┼éabym wybra─ç t─Ö drug─ů opcj─Ö. Mo┼╝ecie mi doradzi─ç? Jakie macie do┼Ťwiadczenia w tym wzgl─Ödzie?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 gru 2017, o 15:49 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 cze 2017, o 10:48
O super kierunek :) sama nad nim my┼Ťla┼éam, jednak nie dosta┼éam si─Ö na publiczn─ů uczelnie. Wybra┼éam co┼Ť prostszego ale nie poddaje sie i szukam tematycznych szkole┼ä. My┼Ťl─Ö r├│wnie┼╝ nad zapisaniem si─Ö do szko┼éy j─Özykowej Lincoln https://lincoln.edu.pl/warszawa/jak-uczymy/ poniewa┼╝ j─Özyk r├│wnie┼╝ na pewno przyda mi si─Ö w przysz┼éej pracy. A wiadomo, ┼╝e to co jest na studiach to troch─Ö za ma┼éo je┼Ťli chcemy dobrze m├│wi─ç w innym j─Özyku

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 gru 2017, o 12:27 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 mar 2017, o 10:24
Bardzo wa┼╝nym aspektem jest dob├│r odpowiedniego komputera dla studenta, chodzi mi o co┼Ť takiego http://techfresh.pl/laptop-dla-studenta ... op-wybrac/ Szybki i wydajny komputer to komfort pracy oraz nauki na takim sprz─Öcie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 13 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 8 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: