ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 23 lis 2017, o 00:06

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 63 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Pomys┼éy na wakacje
PostNapisane: 30 pa┼║ 2016, o 15:59 
Młodszy Nektariusz
Młodszy Nektariusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2016, o 19:07
Gdzie si─Ö wybieracie bo my Raczej nad polskie morze :) Wpad┼éy mi w oko ┼éeba noclegi i zastanawiam si─Ö coraz powa┼╝niej nad ┼üeb─ů. Czyta┼éam du┼╝o ciekawych informacji, podobno jest tam ca┼ékiem ┼éadnie, obserwowa┼éam te┼╝ pla┼╝e przez ┼éeba kamera. Super pomys┼é

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Pomys┼éy na wakacje
PostNapisane: 14 lis 2016, o 19:06 

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 lis 2016, o 22:11
Ja na wakacje zwykle wracam do domu. Nie wiem dlaczego sprawia mi to tyle rado┼Ťci. Takie wracanie jest dla mnie odpr─Ö┼╝aj─ůce.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 lis 2016, o 19:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 lis 2016, o 20:13
Sardynia jest pi─Ökna, zw┼éaszcza po┼éudnie - rewelacyjne miasto Cagliari i ca┼éy region Carbonia. Mia┼éem te┼╝ okazj─Ö zwiedzi─ç tamtejsze kopalnie. Jest to jeden z najczystszych i najmniej zanieczyszczonych rejon├│w w Europie. Jest tam prawdziwe jedzenie - pachn─ůce pomidory, soczyste melony - ┼╝adnej chemii. Mog─Ö szczerze poleci─ç, ale przez ostatnich kilka tygodni w Carbonii (gdzie mam przyjaci├│┼é) pojawi┼éo si─Ö wielu uchod┼║c├│w... Tel Aviv - c├│┼╝, by┼éem 3 razy i za ka┼╝dym razem zaskakuje mnie pozytywnie to miejsce. Totalnie kosmopolityczne miasto, ze ┼Ťwietnymi dyskotekami i pla┼╝─ů. Ceny tylko troch─Ö wy┼╝sze ni┼╝ w Polsce, a s┼éynny bulwar nad Morzem ┼Ür├│dziemnym w Tel Avivie, o d┼éugo┼Ťci 13 km, wraz z Jaff─ů - to rewelacja. Od listopada Ryanair otwiera po┼é─ůczenie pomi─Ödzy Polsk─ů a po┼éudniem Izraela. Wbrew wszelkim stereotypom tury┼Ťci z Polski s─ů traktowani bardzo przyja┼║nie. No i bezpiecznie - pospolita kradzie┼╝ wam raczej nie grozi ;-) Do Chanii w┼éa┼Ťnie si─Ö wybieram wi─Öc sam jestem ciekawy co mnie mi┼éego tam spotka ;-) Wszystkim udanych wakacji ┼╝ycz─Ö!

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 kwi 2017, o 14:28 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 kwi 2017, o 14:05
Fajnym pomys┼éem s─ů wyspy kanaryjskie. Teneryfa ma wiele rzeczy do zaoferowania do zwiedzania, hotele s─ů przyzwoite tylko pla┼╝e kiepskie. ┼üadniejsze pla┼╝e s─ů na Fuerteventurze - ale za to ma┼éo do zwiedzania, mo┼╝na za to pop┼éywa─ç na kite lub windsurfingu.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 kwi 2017, o 21:38 

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 kwi 2017, o 21:37
Ja w te wakacje postanowiłem jechać na rowerze do miasta oddalonego ode mnie o 200 km. Może dam radę!

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 kwi 2017, o 12:19 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2016, o 19:36
My┼Ťl─Ö, ┼╝e fajnie jest wyjecha─ç tutaj https://www.termabania.pl/baseny-termalne bo mo┼╝na tam ┼Ťwietnie odpocz─ůc. Ich hotel ma ┼Ťwietne pakiety i mo┼╝na po┼é─ůczy─ç odpoczynek z relaksem. Wed┼éug mnie jest to ┼Ťwietna miejsc├│wka :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 kwi 2017, o 13:53 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 kwi 2017, o 13:42
Jak na razie nie mam jeszcze takich plan├│w, ale nied┼éugo zdecydowanie b─Ödzie czas na to ┼╝eby przemy┼Ťle─ç t─Ö kwesti─Ö.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 kwi 2017, o 14:57 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 kwi 2017, o 14:54
Ja wybieram si─Ö nad polskie morze i w┼éa┼Ťnie do ┼üeby :) Uwielbiam tam je┼║dzi─ç poniewa┼╝ kiedy by┼éem ma┼éy zawsze wyje┼╝d┼╝ali┼Ťmy tam ca┼é─ů rodzin─ů, teraz ja zabieram tam swoj─ů :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 maja 2017, o 10:59 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 kwi 2017, o 21:06
Ze swojej strony mog─Ö poleci─ç Kruszwic─Ö i Zajazdkruszwica.pl - restauracja - nad jeziorem pop┼éywacie jachtami albo kajakiem. S─ů te┼╝ rowery wodne i stadnina koni! Super sprawa, naprawd─Ö ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 maja 2017, o 13:10 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 kwi 2016, o 22:49
Za to ja mog─Ö poleci─ç http://wojnar.pl/oferty/turnus-rehabili ... 14-dniowy/ by┼éam rok temu i naprawd─Ö wypocz─Ö┼éam. Pi─Ökne widoki, super obs┼éuga po prostu ┼Ťwietna zabawa. Wiele atrakcji i do tego rehabilitacja dla wszystkich, kt├│rzy jej potrzebuj─ů. A by┼éam tam z kole┼╝ank─ů, kt├│ra w┼éa┼Ťnie dla rehabilitacji tam pojecha┼éa, bo ma reumatyzm. I jeszcze gdy by┼éa dzieckiem ┼éatwiej by┼éo dosta─ç si─Ö do szpitala na rehabilitacje, to tak jak si─Ö jest doros┼éym to jest bardzo trudno. A powinna ona minimum raz w roku tak─ů porz─ůdn─ů rehabilitacj─Ö przej┼Ť─ç. A z tej by┼éa jak najbardziej zadowolona.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 63 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 7 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: