ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 24 lis 2017, o 09:19

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 65 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Pomys┼éy na wakacje
PostNapisane: 12 maja 2017, o 20:11 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 maja 2017, o 12:24
A chcecie jecha─ç sami czy mo┼╝e z dzie─çmi? Bo je┼╝eli z dzie─çmi to bardzo fajnym miejscem na wypoczynek jest http://www.aquariusspa.pl/pl/aktualnosci/kids-zone/ . Maj─ů tam sporo atrakcji dla dzieci np w postaci warsztat├│w. Du┼╝a przestrze┼ä,czysto┼Ť─ç, mi┼éa obs┼éuga oraz przepi─Ökne SPA sprawia, ┼╝e mo┼╝emy tam na prawd─Ö nie┼║le wypocz─ů─ç :)

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 maja 2017, o 20:12 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 maja 2017, o 17:14
Ostatnio popularna jest Czarnogóra. Kolega był i pokazywał mi zdjęcia, muszę przyznać, że to naprawdę urokliwe miejsce:)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 maja 2017, o 16:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 kwi 2017, o 23:47
Ja ju┼╝ mam pomys┼é, ale nie m├│wi┼éam nikomu z rodziny, to ma by─ç dal nich niespodzianka :) Planuje zabrac ich na Teneryfe, jestem pewna, ┼╝e spodoba im sie ten pomysl. Juz ogarnelam wycieczki i atrakcje dla dzieci. Zobaczymy wulkan, piramidy, to wszystko jest na tej wyspie ;D Oczywiscie aquapark i jungle park, dzieci b─Öd─ů wniebowziete. Mam ju┼╝ super apartamety na oku zobaczcie sami http://happyapartmentstenerife.com/pl/

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 maja 2017, o 09:26 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 maja 2017, o 09:17
Z rodzin─ů fajnie pojecha─ç w Bory Tucholskie :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 maja 2017, o 08:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 sty 2017, o 16:07
A co my┼Ťlicie o tym, ┼╝eby si─Ö wybra─ç do Szczecina? Jeszcze nigdy tam nie by┼éam, a s┼éysza┼éam, ┼╝e i miasto fajne, i okolice ┼éadne. Co warto zobaczy─ç? Zastanawiam si─Ö nad nocowaniem w Hotelu Dana http://hoteldana.pl/ . Zw┼éaszcza ┼╝e ma spa, na kt├│rym mi najbardziej zale┼╝y :) Znacie ten hotel?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 cze 2017, o 20:23 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 mar 2016, o 14:36
Ja w tym roku spe┼éniam sw├│j plan wakacji w Tajlandii. A dok┼éadniej zwiedzania tego przyjaznego i barwnego kraju zar├│wno droga l─ůdow─ů jak i morsk─ů. Skorzysta┼éam z oferty czarteru jachtu http://www.punt.pl/region/10,Czarter_Jachtow_Tajlandia bo m─ů┼╝ ma wszelkie uprawnienia. Polecam ka┼╝demu tego typu przygody i form─Ö wypoczynku :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 4 cze 2017, o 15:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 cze 2017, o 16:46
ja polecam wszystkim Czechy, szczególnie Pragę, państwo niedaleko nas a bardzo niedoceniane niestety

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 cze 2017, o 17:40 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 mar 2017, o 19:06
muskownik napisał(a):
ja polecam wszystkim Czechy, szczególnie Pragę, państwo niedaleko nas a bardzo niedoceniane niestety

Jak Czechy s─ů pi─Ökne! Mi si─Ö marzy wyjazd w okolice mi─Ödzy Czechami a Austri─ů, przeje┼╝dza┼éam tamt─Ödy i by┼é pi─Öknie: s┼éoneczniki, zielona trawa, wioseczki, winiarnie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 cze 2017, o 06:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 cze 2017, o 06:26
Ja kto┼Ť nie mo┼╝e wyjecha─ç na d┼éu┼╝ej to polecam weekendowe sp┼éywy kajakowe :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 cze 2017, o 07:09 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 maja 2017, o 13:51
Patrz─ůc na to, ┼╝e Polska jest na dzie┼ä dzisiejszy jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Europie, my┼Ťl─Ö,┬á┼╝e te wakacje szczeg├│lnie warto sp─Ödzi─ç w┼éa┼Ťnie w ojczy┼║nie. Ja jako┼Ť nie przepadam za podr├│┼╝ami za granic─Ö, dlatego te wakacje, tak jak i poprzednie chc─Ö sp─Ödzi─ç w Jurze Krakowsko - Cz─Östochowskiej w Zaje┼║dzie Jurajskim, kt├│ry jest zlokalizowany w Podlesicach. Obstawiam, ┼╝e wypoczn─Ö tak jak to mia┼éo miejsce, gdy pierwszy raz odwiedzi┼éem te rejony ;). Gdyby kto┼Ť by┼é zainteresowany wypoczynkiem w sprawdzonym miejscu, to zach─Öcam do odwiedzenia stronki http://zajazdjurajski.pl/. Bezpiecznych wakacji! ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 65 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 9 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: