ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 24 kwi 2018, o 22:37

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 38 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Szukam dobrego laptopa?
PostNapisane: 9 mar 2017, o 07:34 

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 mar 2017, o 07:31
Tak jak w temacie, jestem na etapie poszukiwania dobrego laptopa i trafi┼éam na recenzj─Ö laptopa Lenovo: https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo ... arto/3433/ . Co o nim s─ůdzicie, warto go kupi─ç? Bo ja ju┼╝ sama nie wiem, co mam kupi─ç, a ten laptop jest mi najbardziej potrzebny do pracy, ale te┼╝ do ogl─ůdania film├│w. Czyta┼éam, ┼╝e ma on przyzwoit─ů wydajno┼Ť─ç. Kupowa─ç?

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Szukam dobrego laptopa?
PostNapisane: 9 mar 2017, o 12:37 

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 mar 2017, o 12:34
Najciekawsz─ů ofert─Ö w niskich cenach ma chyba Lenovo, s┼éysza┼éem tez du┼╝o dobrego o Acerze.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 mar 2017, o 13:21 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 lut 2017, o 21:21
Ja od 3 lat mam laptopa Lenova Idea Pada z510 w kolorze białym i jestem bardzo zadowolona. Odsyłałam go tylko raz na gwarancję.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 mar 2017, o 12:34 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 mar 2017, o 10:24
Ja mam dobrego laptopa tak mi si─Ö wydaje, ale teraz troch─Ö z innej beczki. U┼╝ywacie jakiego┼Ť ch┼éodzenia do swoich laptop├│w jaki┼Ť podk┼éadek wentyluj─ůcych itp ? My┼Ťla┼éam ┼╝eby sobie co┼Ť takiego zrobi─ç samemu z wentylator├│w komputerowych. Tylko nie do ko┼äca wiem jakich u┼╝y─ç, tutaj mam par─Ö sztuk, czy takie si─Ö nadaj─ů ? https://www.morele.net/komputery/chlodz ... terowe-60/ w┼éa┼Ťnie z takich chcia┼éa bym wykona─ç podk┼éadk─Ö.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 maja 2017, o 09:01 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 sie 2016, o 15:19
Jak szukasz laptopa do pracy w trudnych warunkach, na ┼Ťwie┼╝ym powietrzu, w halach produkcyjnych itd to mo┼╝esz zobaczy─ç sprz─Öt z tego sklepu. To s─ů specjalnie przystosowane laptopy, kt├│rych u┼╝ywaj─ů np s┼éu┼╝by mundurowe, wojsko itd.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 maja 2017, o 13:48 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 kwi 2016, o 22:49
Ja mam w domu laptopa z lenovo i jestem z niego zadowolona. Z┼éego s┼éowa nie mog─Ö o nim powiedzie─ç. Tylko nie jest to a┼╝ taki tani laptop. Wi─Öc ja jak kupowa┼éam mojego laptopa to wchodzi┼éam na strony typu http://www.ceneo.pl/sklepy/euro.com.pl-s312 aby znale┼║─ç jak najlepsz─ů okazj─Ö do zakupu. Jeszcze dobrym komputerem jest toshiba, jest on nie do zdarcia cho─ç po jakim┼Ť czasie zaczyna strasznie zamula─ç i trzeba go cz─Ö┼Ťciej czy┼Ťci─ç ni┼╝ lenovo. Laptop├│w Apple nie polecam. S─ů do┼Ť─ç specyficzne i jak si─Ö na nich wcze┼Ťniej nie pracowa┼éo to trudno si─Ö przyzwyczai─ç. I cho─ç s─ů one fajne do pracy to do codziennego u┼╝ytkowania troch─Ö k┼éopotliwe

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 cze 2017, o 12:08 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 pa┼║ 2015, o 16:26
Ja sobie jaki┼Ť czas temu kupi┼éam macbook . Pierwszy raz operowa┼éam na systemie od Apple i troch─Ö ci─Ö┼╝ko by┼éo si─Ö przestawi─ç, ale w ko┼äcu za┼éapa┼éam. Warto by┼éo, bo komputer tej marki jest naprawd─Ö lepszy od tych, kt├│re na co dzie┼ä widzimy z Windowsem. P┼éynniej si─Ö go obs┼éuguje, nie ma ┼╝adnych zaci─Ö─ç, b┼é─Öd├│w itd.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 cze 2017, o 12:23 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 gru 2016, o 14:37
Też miałam laptopa Lenovo i było z nim ok , jedna rzecz tylko jakis plastik się szybko ułamał ale reszta to działa i to sporo czasu

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 cze 2017, o 11:44 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 cze 2017, o 14:43
Moim zdaniem warto, sam mam laptopa lenovo już bardzo długi czas i nie narzekam :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 cze 2017, o 19:37 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 lut 2017, o 12:15
Polecam Macbooka, bardzo dobry sprz─Öt. Trzeba jedynie przyzwyczai─ç si─Ö do nieco innego systemu

- - -
Sprawdź materiały florystyczne w pm-m.pl

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 38 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 11 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: