ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 26 kwi 2018, o 15:31

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 32 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Ubrania
PostNapisane: 29 mar 2017, o 10:07 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 mar 2017, o 14:26
Witam, je┼Ťli nie wiecie sk─ůd kupowa─ç ubranka dla dzieci to polecam sklep internetowy Szafa Bobasa. Ostatnio zakupi┼éem od nich ┼Ťpiochy dla niemowlak├│w i jestem bardzo zadowolony z jako┼Ťci takich ubranek. Do tego ceny przyzwoite wi─Öc jest w czym wybiera─ç.

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Ubrania
PostNapisane: 29 mar 2017, o 22:11 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 18 mar 2017, o 17:22
To bardzo dobry sklep i czasami tam zagl─ůdam. Ja mog─Ö poleci─ç sklep z ubraniami dla m─Ö┼╝czyzn, kt├│y niedawno odkry┼éam. Mo┼╝na w nim kupi─ç nie tylko eleganckie koszule na kr├│tki r─Ökaw, ale te┼╝ wszystko co potrzeba do eleganckiego ubioru. Od garnituru, but├│w, po poszetki.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 mar 2017, o 07:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 mar 2017, o 07:25
Ja najcz─Ö┼Ťciej kupuj─Ö w Pepco ale tam te┼╝ na pewno zajrz─Ö

Prawo pracy Poznań Łódź

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 maja 2017, o 12:44 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 maja 2017, o 12:23
Najlepiej odwied┼║ Ceneo - ofert jest tak wiele, ┼╝e na bank znajdziesz tam co┼Ť, co b─Ödzie dobre jako┼Ťciowo i w przyst─Öpnej cenie ;) Np. sprawd┼║ cen─Ö na bluzy dzieci─Öce

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 maja 2017, o 13:58 

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 maja 2017, o 13:49
A ja ostatnio zacz─ů┼éem przegl─ůda─ç blog o modzie m─Öskiej: http://moda-meska.pl/ i jest tam r├│wnie┼╝ sklep, gdzie mo┼╝na, np. kupi─ç koszule albo krawaty. Wszystko dla Pan├│w i wiele praktycznych porad, kt├│re warto wykorzysta─ç podczas kupowania dla siebie odpowiedniego stroju, np. na sw├│j w┼éasny ┼Ťlub. Bo wyb├│r garnituru na ┼Ťlub te┼╝ jest wa┼╝ny.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 3 lip 2017, o 18:24 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 lip 2017, o 18:05
Ja ostatnio zacz─Ö┼éam coraz cz─Ö┼Ťciej robi─ç zakupy poprzez Internet i ostatnio trafi┼éam na stron─Ö sklepu, gdzie kupi┼éam sanda┼éki dla mojej c├│reczki: https://www.piccolino-sklep.pl/sandalki ... eci/1/366/ . To jej pierwsze takie buty na lato, wi─Öc musia┼éy by─ç idealne, czyli dobrze le┼╝y stopa, s─ů mi─Ökkie i lekkie. Zawsze na to zwracam uwag─Ö podczas kupowania but├│w dla dziecka.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 4 lip 2017, o 11:29 

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 cze 2017, o 09:14
Teraz w galeriach handlowych s─ů super przeceny, mo┼╝e tam warto wybra─ç si─Ö po ubrania?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 sie 2017, o 15:26 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2017, o 20:32
@nilka268 ja te┼╝ kupuje ubranka i buty przez internet. M├│j synek dopiero uczy si─Ö chodzi─ç wi─Öc na sanda┼éki jeszcze za wcze┼Ťnie. Wybra┼éam dla niego buty do nauki chodzenia https://walkkings.pl/ . To buty z oddychaj─ůcej mikrofibry, dzieki czemu st├│pka mu sie nie poci nawet w upalne dni. S─ů lekkie i wygodne. Zasuwa w nich az mi┼éo :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 sie 2017, o 12:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 sie 2017, o 12:16
ubrania najlepiej kupować w internecie, w sklepach takich jak Zalando, gdzie zwrot jest bezpłatny :) jak się nie podoba to zwracamy i tlye

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lis 2017, o 07:47 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 sie 2016, o 15:19
Ja z modowych zakupów przez internet kupiłam sobie ostatnio takie damskie jeansy z dziurami: https://fabrykajeansow.pl/spodnie-jeansowe,z-dziurami Ogólnie w tym sklepie jest często sporo promocji i wyprzedaży jeansów.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 32 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 6 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: