ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 20 sty 2018, o 20:37

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 21 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Co do konturowania twarzy?
PostNapisane: 15 kwi 2017, o 06:29 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sie 2016, o 08:39
U┼╝ywacie bronzer├│w i rozja┼Ťniaczy? Musze si─Ö przyzna─ç ┼╝e nie potrafi─Ö zrobi─ç sobie dobrego makija┼╝u, nie wiem jak to dobrze zrobi─ç. My┼Ťl─Ö ┼╝e je┼Ťli kupi─Ö potrzebne do tego kosmetyki p├│jdzie mi jako┼Ť ┼éatwiej

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Co do konturowania twarzy?
PostNapisane: 17 kwi 2017, o 11:39 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 mar 2016, o 14:36
No z bronzerami i rozja┼Ťniaczami jest troch─Ö zabawy ┼╝eby dobrze wykona─ç makija┼╝ :) Najlepiej kupi─ç gotow─ů paletk─Ö do konturowania twarzy bo do niej od razu jest instrukcja gdzie i jak kt├│ry element nak┼éada─ç :) Ja zawsze myli┼éam kolejno┼Ť─ç ale z taka paletk─ů jest to o niebo prostsze :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 kwi 2017, o 08:11 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 kwi 2017, o 21:06
Wibo ma bardzo fajne paletki.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 maja 2017, o 12:16 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 pa┼║ 2015, o 16:26
Z bronzerami trzeba post─Öpowa─ç ostro┼╝nie, bo ┼éatwo pope┼éni─ç b┼é─ůd. ┼üap poradnik https://blog.tagomago.pl/5-bledow-popel ... -bronzera/ , tutaj masz obja┼Ťnione dok┼éadnie jak si─Ö nimi umiej─Ötnie pos┼éugiwa─ç

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 maja 2017, o 08:05 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 kwi 2016, o 22:49
Jeszcze bronzera u┼╝yj─Ö i wygl─ůda to nawet dobrze. Mam problem z rozja┼Ťniaczem wydaje mi si─Ö, ┼╝e ┼║le go nak┼éadam i jako┼Ť nie wygl─ůda to korzystnie. Bardzo podoba mi jak kto┼Ť ma rozja┼Ťniacz na twarzy. Dodaje to takiego blasku i lekko┼Ťci makija┼╝u. Ja chyba w z┼éym miejscu go nak┼éadam. Cho─ç ogl─ůda┼éam nie jeden tutorial na ten temat i jako┼Ť nie wiem dlaczego. Taki rozja┼Ťniacz mo┼╝e bardzo podkre┼Ťli─ç zmarszczki i niestety ja go chyba tak nak┼éadam. Pr├│buje go te┼╝ nak┼éada─ç bardzo ma┼éych ilo┼Ťciach a czasem wydaje mi si─Ö, ┼╝e nak┼éadam go za du┼╝o. Dlatego z niego zrezygnowa┼éam. R├│┼╝u nie u┼╝ywam bo i tak mam mocne naturalne rumie┼äce i nie chc─Ö ich podkre┼Ťla─ç. A ostatnio na https://lirene.pl/produkty/makijaz/complete-coverage/ znalaz┼éam puder w kremie. I nie za bardzo wiem jak go ugry┼║─ç. Jest to jak podk┼éad? Czy raczej najpierw nak┼éada si─Ö podk┼éad a potem ten puder. Zazwyczaj puder u┼╝ywa┼éam na ko┼äcu makija┼╝u aby go troch─Ö utrwali─ç, dlatego nie wiem jak u┼╝y─ç tego. Pomo┼╝ecie? Ju┼╝ go w sumie zam├│wi┼éam i chc─Ö go przetestowa─ç. Zreszt─ů lubi─Ö eksperymentowa─ç z makija┼╝em. Czasem potrafi─Ö zrobi─ç sobie bardzo kolorowy makija┼╝ oczu, albo wypr├│bowa─ç szmink─Ö we flamastrze. Takie ciekawostki s─ů bardzo fajne.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 maja 2017, o 13:56 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 maja 2017, o 13:15
w rossmanie mamy niekt├│re fajne paletki cienili do konturowania :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 cze 2017, o 15:33 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 sty 2017, o 16:07
Konturowanie nie jest takie proste :) Ja sama zacz─Ö┼éam dopiero niedawna i pocz─ůtkowo ┼Ťrednio mi to wychodzi┼éo. Ale jest coraz lepiej. Na pewno przydadz─ů si─Ö dobre p─Ödzle do makija┼╝u https://www.jpcosmetics.pl/brand/hakuro/ .

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 lip 2017, o 12:13 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 cze 2017, o 15:48
chyba do konturowania twarzy najlepsza jest kredka, taka podobna do ołówka, albo to jest do oczu, sam nie wiem

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 wrz 2017, o 20:50 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 sie 2017, o 20:24
A pr├│bowa┼éy┼Ťcie u┼╝ywa─ç czego┼Ť takiego jak maybelline affinitone mineral? Ja w┼éa┼Ťnie zastanawiam si─Ö nad zakupem i chcia┼éa bym pozna─ç wasze opinie. Je┼Ťli kt├│ra┼Ť z was u┼╝ywa┼éa, lub u┼╝ywa tego kosmetyku to prosz─Ö o jakie┼Ť informacje na jego temat :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 wrz 2017, o 11:35 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 wrz 2017, o 11:20
Je┼╝eli masz problem z doborem odpowiedniego kosmetyku to mo┼╝e warto spyta─ç o pomoc makija┼╝yst─Ö?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 21 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 5 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: