ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 23 sty 2018, o 10:07

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 14 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Gdzie kupi─ç suknie ┼Ťlubne w Warszawie?
PostNapisane: 3 mar 2016, o 17:21 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 gru 2015, o 14:23
Witam,
Przede mn─ů jest m├│j najwa┼╝niejszy dzie┼ä mojego ┼╝ycia. Od niedawna mieszkam w Warszawie i nie za bardzo orientuj─Ö si─Ö kt├│re salony ┼Ťlubne s─ů najlepsze. Ostatnio widzia┼éam reklam─Ö La Mariee - kt├│ra┼Ť z was mo┼╝e by┼éa?

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Gdzie kupi─ç suknie ┼Ťlubne w Warszawie?
PostNapisane: 6 mar 2016, o 16:09 

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 mar 2016, o 19:58
e┼Ťli chodzi o ceny sukien- bywaj─ů na prawd─Ö zr├│┼╝nicowane. Pi─Ökne koronkowe suknie z wieloma dodatkami zazwyczaj s─ů do┼Ť─ç drogie w ka┼╝dym salonie. Natomiast te kt├│re maj─ů ma┼éo dodatk├│w lub s─ů bardzo proste- kosztuj─ů z regu┼éy mniej.
Swoj─ů sukni─Ö ┼Ťlubn─ů mia┼éam w przewadze z tiulu, bez koronki, kamieni, dodatk├│w - kosztowa┼éa 2550zl, kupi┼éam j─ů w jednym ze znanych salon├│w na Jana Paw┼éa (nie wiem czy mog─Ö umieszcza─ç nazwy salon├│w). Ceny innych sukni by┼éy zazwyczaj wy┼╝sze - z regu┼éy powy┼╝ej 3 tys. Obs┼éuga salonu -dla mnie perfekcyjna

Odwiedziłam również inne salony, np:
- w pasażu Muranów na Jana Pawła i w okolicy tego miejsca- odstraszyły mnie zobojętniałe ekspedientki i mało ciekawe suknie. Ale o gustach się nie rozmawia

Mog─Ö r├│wnie┼╝ poleci─ç salony w pasa┼╝u na ul Kijowskiej- jest ich tam kilka. Jeden z salon├│w przypad┼é mi szczeg├│lnie do gustu, Pani obs┼éuguj─ůca obs┼éu┼╝y┼éa mnie i przymierzy┼éam sukni─Ö pomimo tego, ┼╝e by┼éo ju┼╝ po 19 i sklep powinien by─ç ju┼╝ zamkni─Öty. Niestety ze wzgl─Ödu na wysok─ů cen─Ö sukni- nie kupi┼éam jej.

Ciekawe i oryginalne suknie przymierzałam również w salonie na ul Żurawiej i na Wilczej.
Nie pamiętam dokładnie lokalizacji, ale w jednym z salonów na Grochowskiej w okolicy Placu Szembeka były dosc duże przeceny sukni z zeszłego sezonu, które dla mnie były warte uwagi

Generalnie warto mierzy─ç ro┼╝ne fasony i style sukien-wtedy najlepiej wychodzi w czym b─Ödziemy si─Ö czu┼éy najlepiej w dniu swojego ┼Ťlubu

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 mar 2016, o 09:14 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 mar 2016, o 18:38
Polecam salon or or przy ulicy mokotowskiej, s─ů niesamowici. Suknia, kt├│r─ů przygotowali mojej siostrze by┼éa przepi─Ökna, teraz sama u nich wybieram dla siebie fason

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 mar 2016, o 13:51 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 gru 2015, o 14:23
dzi─Öki bardzo za Twoje uwagi, troch─Ö mam lepsze poj─Öcie na ten temat, kto┼Ť jeszcze mo┼╝e si─Ö wypowiedzie─ç?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 mar 2016, o 19:54 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 mar 2016, o 19:04
Nie wiem czy masz ju┼╝ jaki┼Ť kr├│j upatrzony lub projektanta ale Ja mog─Ö poleci─ç salon M┼éoda i Moda na Pradze. Jest tam ogromny wyb├│r r├│┼╝nych projektant├│w San Patrick, Pronovias czy Anna Kara. Ja zdecydowa┼éam si─Ö na Pronovias smile Daj zna─ç co ty wybra┼éa┼Ť?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 20 mar 2016, o 18:04 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 mar 2016, o 17:48
Jest salonik na Mokotowie. Rewelacyjna obsługa.
Moja żona była zadowolona. ;-)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 31 mar 2016, o 18:59 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 lip 2015, o 04:47
A to musi by─ç w Warszawie. Zaklep noclegi we Wroc┼éawiu i jed┼║ tam za sukni─ů. S┼éysza┼éam od wielu znajomych, ┼╝e jechali do Wro po suknie, bo tm maj─ů rewelacyjne salony!

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 kwi 2016, o 10:46 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 mar 2016, o 17:44
Do ka┼╝dej sukni ┼Ťlubnej idealnie b─Ödzie pasowa─ç dobrze dobrana bi┼╝uteria http://www.viadem.pl/pol_m_BIZUTERIA_Kolczyki-409.html Wejd┼║cie i sprawd┼║cie sami!

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 kwi 2016, o 13:11 

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 kwi 2016, o 17:42
Polecam salon M┼éoda i Moda na warszawskiej Pradze. Znaj─ů si─Ö na rzeczy! Warto jecha─ç cho─çby poprzymierza─ç ┼╝eby zobaczy─ç w czum czujesz si─Ö dobrze. Ja marzy┼éam o innej sukni a tam okaza┼éo si─Ö ze dobrze mi w innej.... nie zeby kosztowala 7tys hmm ostatecznie kupi┼éam tam suknie za 4ty┼Ť ale by┼éo warto! kiedy stan─Ö┼éam w drzwiach ko┼Ťcio┼éa us┼éysza┼éam szepty: "cudnowna" przeplatane z "jak ksi─Ö┼╝niczka" na weselu kilkoro gosci po spozyciu alkoholu nie zalowalo mi komplementow. moja kolezanka kupila na jana paw┼éa... daje 3,5tys za ... szmate... tak wybrala, moja kosztowala 4tys ale warstw mia┼éa tyle ze jak kto┼Ť wlaz┼é po sp├│d to nie mogl wyjsc

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 kwi 2016, o 10:49 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 kwi 2016, o 11:42
Na Targowej jest chyba Bia┼éy Raj, du┼╝o naprawd─Ö pi─Öknych sukien ┼Ťlubnych, ceny wiadomo r├│┼╝ne, kole┼╝anka mia┼éa kupi─ç sukienk─Ö z welonem i jakim┼Ť gratisem mia┼éa kosztowa─ç 3,800. Sporo cho─ç suknia by┼éa pi─Ökna,jednak zdecydowa┼éa inaczej. Warto zajrze─ç do tych salon├│w przy Dworcu Wschodnim na kijowskiej jak dobrze pami─Ötam. Natomiast na Jana Paw┼éa nie znalaz┼éy┼Ťmy nic dla niej godnego uwagi.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 14 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 18 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: