ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 17 lut 2018, o 23:18

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 13 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Dietetyk w mie┼Ťcie Warszawa
PostNapisane: 19 wrz 2017, o 14:57 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 cze 2016, o 15:42
Szukam jakiego┼Ť dobrego dietetyka z Warszawy. Chodzi mi o kwesti─Ö zbicia cholesterolu dla poprawienia stanu zdrowia. Najlepiej aby by┼é on z Bielan, znalaz┼éem ju┼╝ co prawda http://www.livediet24.com i wygl─ůda na to, ┼╝e to jest kawa┼é dobrego dietetyka, ale szukam jeszcze jaki┼Ť alternatyw.

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Dietetyk w mie┼Ťcie Warszawa
PostNapisane: 23 lis 2017, o 16:23 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 pa┼║ 2015, o 16:26
Hej! Ja chodz─Ö do Porta Medica do pani Agnieszki Lamirowskiej. Ona jest co prawda dietetykiem sportowym, ale ma ogromn─ů wiedz─Ö, wi─Öc my┼Ťl─Ö ┼╝e powinna pom├│c r├│wnie┼╝ w Twoim przypadku. Najlepiej b─Ödzie jak przedzwonisz i si─Ö dopytasz. Pami─Ötaj by na pierwsz─ů wizyt─Ö przyj┼Ť─ç ze swoimi wynikami bada┼ä, to wa┼╝ne, bo dieta jest uk┼éadana ┼Ťci┼Ťle pod k─ůtem indywidualnych zapotrzebowa┼ä

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 lis 2017, o 08:08 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 mar 2017, o 17:02
Je┼╝eli chodzi o Warszaw─Ö to mog─Ö poleci─ç Ci firm─Ö http://fitandeat.pl czyli catering dietetyczny i ┼Ťwietne gotowe posi┼éki przywo┼╝one od razu do Ciebie. Bardzo wygodna opcja i przede wszystkim spory wyb├│r w ich menu. Bardzo mi si─Ö u nich podoba to, ┼╝e stawiaj─ů na r├│znorodno┼Ť─ç wi─Öc tydzie┼ä w tydzie┼ä nie b─Ödziesz dostawa┼é tego samego :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 lis 2017, o 09:52 

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 lis 2017, o 15:40
Dzi─Öki wszystkim za propozycj─Ö bo r├│wnie┼╝ szukam kogo┼Ť dobrego z Warszawy ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 lis 2017, o 18:04 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2016, o 19:36
Teraz jest wielu dietetyk├│w jednak nie do ka┼╝dego warto i┼Ť─ç. Na pocz─ůtek polecam Ci troch─Ö poczyta─ç o danych dietetykach. Mog─Ö te┼╝ poleci─ç Ci znalezienie dietetyka u nich https://kcalmar.com . Wiele os├│b poleca to miejsce wi─Öc wydaje mi si─Ö, ┼╝e warto zajrze─ç :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 lis 2017, o 23:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 lis 2017, o 23:18
A po co udawać się w ogóle do dietetyka ? Ja tam sam sobie przygotowuje posiłki i jem to co uważam w danym momencie za stosowne ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 gru 2017, o 18:43 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 lis 2017, o 18:31
no ale takie jedzenie tego na co ma sie ochote jest ryzykowne. u mnie nie zdalo egzaminu bo zazwyczaj konczylo sie na tym, ze albo caly dzien nie jadlam nic biegajac od spotkania do spotkania albo jadlam tylko batoniki czy jakies odgrzewane masakry ze sloikow. cierpi i sylwetka i kondycja ;/ w tej chwili w sumie najlepiej sprawdzil sie u mnie catering dietetyczny. od pol roku jestem u macro bios bar - kontroluja moje jedzenie, kalorycznosc no i w ogole diete. przynajmniej jem regularnie

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 gru 2017, o 10:58 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 gru 2017, o 10:47
Je┼Ťli chcesz tylko schudn─ů─ç i nie masz poza tym problem├│w zdrowotnych i nie potrzebujesz bardzo spersonalizowanej diety to fajn─ů opcj─ů jest catering dietetyczny np. apeteat.pl za niewielk─ů kas─Ö masz codzienn─ů dostaw─Ö 3-5 posi┼ék├│w o ┼Ťci┼Ťle okre┼Ťlonej liczbie kalorii. Korzysta┼éem przez 2 tygodnie i wg mnie jest to bardzo wygodne i zdrowe. Pewnie, ┼╝e mo┼╝na samemu si─Ö bawi─ç w urozmaicone posi┼éki, ale jak si─Ö nie ma do┼Ťwiadczenia to szybko si─Ö zniech─Öcamy. Ja tak mia┼éem, stara┼éem si─Ö sam komponowa─ç posi┼éki i ostatecznie wychodzi┼éy niesmaczne, niepe┼énowarto┼Ťciowe. No i nie trzeba robi─ç zakup├│w spo┼╝ywczych co te┼╝ jest zalet─ů bo nie skusimy si─Ö na co┼Ť w sklepie :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 gru 2017, o 16:56 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 gru 2017, o 16:48
Też szukam takiej sprawdzonej osoby. Chciałbym sobie indywidualnie rozpisać dietę, ale nie każdy potrafi to zrobić rzetelnie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 gru 2017, o 22:33 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 gru 2017, o 22:31
Jest takowy w Wawie w og├│le?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 13 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 6 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: