ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 21 lut 2018, o 21:06

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 13 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Dietetyk w mie┼Ťcie Warszawa
PostNapisane: 17 sty 2018, o 19:53 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 mar 2016, o 13:21
Pewnie, ┼╝e jest. Ewa Godlewska z Ober Clinic. Co si─Ö b─Öd─Ö rozpisywa─ç - 12 kg mniej w 4 miesi─ůce i to bez g┼éodowania z ca┼ékiem smacznymi posi┼ékami. Dwa zaproponowane dania mi nie smakowa┼éy i w nast─Öpnej diecie ju┼╝ ich nie by┼éo, tak by do niczego si─Ö nie zmusza─ç. Cholesterol i tr├│jglicerydy bez lek├│w spad┼éy w 2 miesi─ůce.

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 sty 2018, o 17:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 18 sty 2018, o 17:22
jaki dietetyk według was ułoży mi diete na stracenie kilogramów w tydzień?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 sty 2018, o 18:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 gru 2017, o 17:52
a ile tych kilogram├│w chcesz zrzuci─ç w tydzie┼ä? Ja bym sobie bardziej miesi─Öczne cele wyznacza┼é i to nie jakie┼Ť wielkie ┼╝eby nie straci─ç szybko motywacji i te┼╝ nie podda─ç si─Ö za wcze┼Ťnie. R├│wnie dobrze sami te┼╝ mo┼╝ecie u┼éo┼╝y─ç sobie diete albo po prostu przej┼Ť─ç na zdrowe od┼╝ywianie si─Ö i to te┼╝ powinno pom├│c. Ja postawi┼éem w swoich dietach na owsianki, kasze, p┼éatki jaglane https://kupiec.pl/produkt/platki-jaglane/ i tego typu rzeczy, g┼é├│wnie przygotowywane na mleku. Mowa tu w szczeg├│lno┼Ťci oczywiscie na ┼Ťniadaniach i czasami kolacja i powiem, ┼╝e dzia┼éa :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 13 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 12 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: