ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 25 cze 2018, o 19:41

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 16 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Id┼║ si─Ö przepada─ç - darmowe badania
PostNapisane: 1 gru 2017, o 13:51 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 sty 2017, o 09:28
Je┼Ťli szukacie dobrego miejsca na takowe profilaktyczne badania to polecam badania kliniczne gdynia ┼Ťwietna przychodnia z genialnymi fachowcami!R├│┼╝ne badania mo┼╝na wykona─ç w Centrum Medycznym Synexus. Regularne wykonywanie bada┼ä kontrolnych to niezb─Ödna profilaktyka w r├│┼╝nych schorzeniach.

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Id┼║ si─Ö przepada─ç - darmowe badania
PostNapisane: 1 gru 2017, o 15:31 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lis 2017, o 07:31
A okulist─Ö te┼╝ tam maj─ů? Jestem na etapie wyboru okular├│w w zar─ůbistym sklepie https://eyewear24.net/ Potrzebuj─Ö tylko zrobi─ç badania wzroku, na szybko, na ju┼╝ :)) Nie mog─Ö si─Ö ju┼╝ doczeka─ç, kiedy za┼éo┼╝─Ö na nos okulary, kt├│re wybra┼éam :))

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 gru 2017, o 08:48 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 gru 2016, o 12:07
Ja również ostatnio badałem swój wzrok w salonie optycznym RianOptyk w Rzeszowie https://www.rianoptyk.pl/, skorzystałem ze zniżki, ponieważ zakupiłem u nich bardzo fajne oprawki. Mam nietypowy kształt twarzy, dlatego dobór nigdy nie jest prosty ale panie z obsługi bardzo mi pomogły ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 gru 2017, o 10:57 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 maja 2017, o 08:40
Takie badania to bardzo fajna sprawa, gdy┼╝ darmowo mo┼╝na sprawdzi─ç stan swojego zdrowia ;) Ja cz─Östo korzystam r├│wnie┼╝ z domowych rozwi─ůza┼ä, kt├│re kupuj─Ö w domowym laboratorium. S─ů bardzo dok┼éadne, niedrogie oraz zrobi─ç je mo┼╝na zaledwie w kilka minut co jest bardzo wygodne ;) Oczywi┼Ťcie u lekarza to inna sprawa, ale czas kt├│ry po┼Ťwi─Öci─ç trzeba, aby pojecha─ç, wykona─ç badania i sprawdzi─ç wynik jest o wiele d┼éu┼╝szy ni┼╝ w takich domowych testach ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 gru 2017, o 10:22 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 gru 2017, o 08:09
Profilaktycznie to zawsze warto spr├│bowa─ç ! :D

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 gru 2017, o 22:06 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2017, o 01:13
Niewiele os├│b zdaje sobie spraw─Ö z tego jak istotne s─ů badania profilaktyczne, dlatego od jakiego┼Ť czasu poszerzam moj─ů wiedz─Ö na temat r├│┼╝nych chor├│b, aby wiedzie─ç jakie badania powinnam wykona─ç. Znalaz┼éam artyku┼é na temat bia┼éaczki >https://portaldlazdrowia.pl/bialaczka-objawy-i-leczenie/ Zawiera wa┼╝ne informacje takie jak skutki choroby, dzi─Öki czemu mo┼╝emy dostrzec, ┼╝e zwyk┼éa niewielka zmiana w naszym organizmie powinna by─ç powodem przebadania si─Ö. Jednak jestem ciekawa, jak wy oceniacie ten artyku┼é ? My┼Ťlicie, ┼╝e jest pomocny ?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 sty 2018, o 16:42 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 wrz 2017, o 18:12
Ja szukaj─ůc okular├│w trafi┼éem na tak─ů ofert─Ö https://iokulary.pl/ R├│┼╝ne rodzaje okular├│w, rozmaite wzory. Ceny te┼╝ nie nale┼╝─ů do najwy┼╝szych. Jestem zdania ┼╝e wzrok trzeba kontrolowa─ç bynajmniej raz do roku. A w moim wypadku to konieczne bo pracuj─Ö du┼╝o na komputerze a te┼╝ je┼╝d┼╝─Ö autem.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 sty 2018, o 18:50 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 sty 2018, o 18:44
Chodzi Ci tutaj o przebadanie tak, czy jak?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 20 sty 2018, o 08:30 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 wrz 2017, o 18:51
Je┼╝eli chodzi o badania genetyczne, to ja sama odkry┼éam ┼Ťwietne laboratorium. Jest naprawd─Ö godne polecenia, znajdziecie tam wszystko. Natomiast na ich stronie mo┼╝na przeczyta─ç wiele ciekawych artyku┼é├│w dotycz─ůcych najr├│┼╝niejszych chor├│b. Sprawd┼║ link

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 lut 2018, o 08:43 
Młodszy Nektariusz
Młodszy Nektariusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2016, o 19:07
Warto regularnie robi─ç badania krwi. Dzi─Öki takim badaniom mo┼╝na wykluczy─ç wiele r├│┼╝nych chor├│b. Jedn─ů z nich jest leukopenia: http://zdrowieichoroby.info/leukopenia/. Polecam o niej poczyta─ç - zdiagnozowa─ç j─ů mo┼╝na tylko i wy┼é─ůcznie za pomoc─ů bada┼ä krwi.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 16 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 14 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: