ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 22 kwi 2018, o 10:18

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Winda dla rodzic├│w
PostNapisane: 7 gru 2017, o 11:24 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 gru 2017, o 19:19
Kiedy┼Ť nawet nie my┼Ťla┼éam o takim czym┼Ť jak winda w domu, jednak pewnie wi─Ökszo┼Ť─ç z Wam ma problemy ze swoimi rodzicami na staro┼Ť─ç. Nie mog─ů swobodnie chodzi─ç lub sprawia im to do┼Ť─ç du┼╝y problem. Dlatego zdecydowa┼éam si─Ö aby im pom├│c i zmontowa─ç windy towarowe. Popisa┼éam do kilku firm i otrzyma┼éam wycen─Ö. Nie jest to tanie jednak na potrzeby domowe nie s─ů one r├│wnie┼╝ tak skomplikowane jak w przypadku wind w szpitalach lub hotelach. Wybra┼éam jedn─ů z firm i musz─Ö powiedzie─ç, ze winda sprawuje si─Ö super. Od teraz rodzice mog─ů jak dawniej korzysta─ç z domu zar├│wno jej dolnej jak i g├│rnej cz─Ö┼Ť─ç. Monta┼╝ przebieg┼é sprawnie, szybko i ekipa wiedzia┼éa co robi co by┼éo dla mnie najwa┼╝niejszy ┼╝eby jak z niekt├│rymi pseudo fachowcami nie musia┼éam si─Ö k┼é├│ci─ç. Je┼Ťli zastanawiacie si─Ö nad takim rozwi─ůzaniem polecam. Pami─Ötajcie tylko ze do tego potrzeba ludzi z do┼Ťwiadczeniem a nie takich, kt├│rzy daj─ů najta┼äsz─ů ofert─Ö na rynku i za wszelk─ů cen─Ö chc─ů pozyska─ç klienta. Rodzice zadowoleni, ja r├│wnie┼╝ bo troszk─Ö obowi─ůzk├│w mi odesz┼éo, a przede wszystkim s─ů znowu samodzielni a nie zale┼╝ni od innych.

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 6 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: