ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 26 maja 2018, o 19:49

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Prysznic czy wanna? A mo┼╝e co┼Ť pomi─Ödzy?
PostNapisane: 20 sty 2017, o 09:34 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 sty 2017, o 09:31
Planuj─Ö remont ┼éazienki, gruntowny, dlatego od jakiego┼Ť czasu my┼Ťl─Ö sobie - wanna czy prysznic, a mo┼╝e co┼Ť pomi─Ödzy? Wanna, wygodna, du┼╝a, mo┼╝na z powodzeniem umy─ç w niej np. psa, funkcjonalna, ale zajmuje du┼╝o miejsca. Zwyk┼éa wanna nie ma zabudowy zapobiegaj─ůcej zalewaniu ┼éazienki, a wi─Öc potem wszystko jest mokre, przynajmniej ja tak mam. Niemniej jednak mo┼╝na w niej my─ç du┼╝e rzeczy, jak np. lod├│wkowe p├│┼éki, kt├│re ci─Ö┼╝ko umy─ç w zlewie, wyk─ůpa─ç psa, nala─ç wody na wypadek remontu z wy┼é─ůczeniem wody, ma wiele innych funkcji, nie tylko branie prysznica. W wannie mo┼╝na si─Ö te┼╝ zrelaksowa─ç. Tylko te ma┼ée ┼éazienki i mokra pod┼éoga... Prysznic? Wygodny, nie zalejemy ┼éazienki podczas korzystania z niego, ale do┼Ť─ç ma┼éy, psa w nim raczej nie umyj─Ö, p├│┼éek te┼╝ nie, chyba ┼╝e kabina b─Ödzie du┼╝a, no ale ┼éazienka jest ma┼éa. Nad wann─ů jest te┼╝ suszarka do ubra┼ä, nad kabin─ů ju┼╝ takiej nie zrobi─Ö, chyba ┼╝e kupi─Ö pralko suszark─Ö, ale jako┼Ť nie wierz─Ö w to, ┼╝e idealnie suszy pranie... I ot taki m├│j i wielu innych ludzi dylemat - wanna czy prysznic, a mo┼╝e jakie┼Ť ciekawe po┼é─ůczenie jednego z drugim?

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Prysznic czy wanna? A mo┼╝e co┼Ť pomi─Ödzy?
PostNapisane: 21 sty 2017, o 11:16 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 maja 2016, o 08:18
Kupuj─ůc mieszkanie, szczeg├│ln─ů uwag─Ö zwraca┼éam w┼éa┼Ťnie na ┼éazienk─Ö. Zale┼╝a┼éo mi na tym, aby by┼éa na tyle du┼╝a, ┼╝eby swobodnie zmie┼Ťci┼éa si─Ö tam zar├│wno wanna, jak i prysznic, a tak┼╝e umywalka i pralka. Po d┼éugich poszukiwaniach uda┼éo si─Ö :) Przegl─ůda┼éam te┼╝ r├│┼╝ne rozwi─ůzania, jakie inni zastosowali w swoich ┼éazienkach: http://www.mikka.com.pl/lazienki/ i niekt├│re wydaj─ů si─Ö by─ç naprawd─Ö funkcjonalne.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 cze 2017, o 09:01 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2016, o 19:36
Wszystko zale┼╝y od tego jakie masz potrzeby. Ja uwielbiam relaks w wannie dlatego nie wyobra┼╝am sobie posiadanie samego prysznica. Je┼╝eli chcesz mie─ç jedno i drugie to mo┼╝esz kupi─ç wann─Ö i doda─ç do nie przeszklon─ů szyb─Ö by zamontowa─ç jeszcze jako┼Ť prysznic. Je┼Ťli szukasz fajnego wyposa┼╝enia to warto zajrze─ç do nich
http://megalazienki.pl/producent/id/31 bo maj─ů bardzo du┼╝y wyb├│r i dobre ceny :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 cze 2017, o 17:15 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 pa┼║ 2015, o 16:26
Dok┼éadnie, je┼Ťli nie wiesz co wybra─ç to po prostu to po┼é─ůcz. Wystarczy wanna, do tego szyba lub kabina i masz wanno-prysznic ;) Przyda si─Ö tylko odpowiednia bateria wannowa ze s┼éuchawk─ů prysznicow─ů https://www.castorama.pl/produkty/wykon ... nnowe.html albo po prostu panel prysznicowy

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 cze 2017, o 18:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 cze 2017, o 18:38
Ja się przyzwyczaiłem do korzystania z pryszniców - jest to moim zdaniem szybszy sposób.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 cze 2017, o 21:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 cze 2017, o 12:49
Fajnie mie─ç 2 w jednym. Wanna na gor─ůce k─ůpiele a prysznic na szybkie mycie po treningu czy przed prac─ů. Najlepiej kupi─ç takie kompleksowe.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 cze 2017, o 23:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 cze 2017, o 21:26
Zdecydowanie wanna. Uwielbiam si─Ö po┼éo┼╝y─ç, nala─ç sobie ciep┼éej wody, sp─Ödzi─ç przyjemnie czas. Nic mi tego nie zast─ůpi. No chyba, ┼╝e dobry masa┼╝, ale nie cz─Östo jest na niego okazja :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 pa┼║ 2017, o 08:25 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 maja 2017, o 18:13
Te┼╝ kiedy┼Ť mia┼éam wann─Ö, ale w nowym mieszkaniu zdecydowa┼éam si─Ö na prysznic... G┼é├│wnie ze wzgl─Ödu na ma┼é─ů ilo┼Ť─ç miejsca i ch─Ö─ç zwi─Ökszenia funkcjonalno┼Ťci ┼éazienki. Doradzono mi tak w salonie sprzeda┼╝y http://www.sanpol.pl/salony/poznan/kabi ... atryskowe/ i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. K─ůpiel pod prysznicem te┼╝ ma swoje uroki. ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 pa┼║ 2017, o 10:34 

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2017, o 10:30
Prysznic według mnie jest lepszy, bo zużywa mniej wody niż wanna.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 17:36 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 mar 2018, o 17:43
Ja sta┼éem przed takim dylematem w zesz┼éym roku i ostatecznie zdecydowa┼éem si─Ö na prysznic. Tradycyjn─ů kabin─Ö prysznicow─ů zast─ůpi┼éem szklan─ů ┼Ťciank─ů, a brodzik wykona┼éem z pomoc─ů http://plytki-podlogowe-sklep.pl/. ┼üadnie prezentuj─Ö si─Ö to rozwi─ůzanie, a p┼éytki mimo, ┼╝e s─ů mokre podczas k─ůpieli nie staj─ů si─Ö ┼Ťliskie, wi─Öc ryzyko wywrotki jest minimalne. Do tego wykorzysta┼éem liniowe odprowadzenie wody i prysznic s┼éu┼╝y ca┼éej rodzinie :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Google [Bot] i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: