ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 19 sty 2018, o 15:39

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Jak samoch├│d to tylko HONDA !
PostNapisane: 24 maja 2017, o 16:50 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2017, o 06:48
Nasta┼éa wiosna i trzeba zmieni─ç opony na letnie ale nie masz gdzie przechowa─ç zimowych? Je┼Ťli tak to zr├│b tak jak ja i oddaj swoje opony honda do przechowalni w Honda plaza w Warszawie. Mo┼╝esz by─ç pewien, ┼╝e b─Öd─ů tam przechowywane w najlepszych warunkach i nic im si─Ö nie stanie przez ca┼ée lato!

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Jak samoch├│d to tylko HONDA !
PostNapisane: 24 maja 2017, o 20:26 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 maja 2017, o 20:24
W sumie fajna opcja je┼Ťli kto┼Ť np. mieszka w bloku i nie ma gara┼╝u, mo┼╝e nawet sam skorzystam!

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 31 lip 2017, o 20:17 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 cze 2017, o 06:31
Moim zdaniem nie nale┼╝y kierowa─ç si─Ö mark─Ö samochodu ytylko funkcjonalno┼Ťci─ů. My niestety pope┼énili┼Ťmy taki b┼é─ůd, e kupili┼Ťmy za ma┼ée auto i kiedy mieli┼Ťmy jecha─ç na dwutygodniowe wakacje okaza┼éo si─Ö, ┼╝e nie mo┼╝emy si─Ö pomie┼Ťci─ç :( Na szcz─Ö┼Ťcie w dzisiejszych czasach mogli┼Ťmy skorzysta─ç z wynaj─Ötego auta - Wypo┼╝yczalnia Samochod├│w Fat Car z Poznania zaproponowa┼éa nam takie auto, w kt├│rym bez problemu zmie┼Ťci┼éa si─Ö ca┼éa rodzina i baga┼╝e ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 sie 2017, o 07:44 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 kwi 2016, o 22:49
Ja te┼╝ nie zwracam uwagi na mark─Ö samochodu tylko na u┼╝yteczno┼Ť─ç i co wa┼╝niejsze cen─Ö. Wiadomo, ┼╝e i tak si─Ö bierze kredyt na samoch├│d, bo ma┼éo kto jest w stanie kupi─ç auto za got├│wk─Ö. Ja bra┼éam kredyt na samoch├│d u https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... owy,1.html . A skusi┼éa mnie r├│┼╝no┼Ť─ç je┼Ťli chodzi o mo┼╝liwo┼Ť─ç sp┼éaty. Ja sp┼éaca┼éam z rat─ů miesi─Öczn─ů, a ostatnia formie raty balonowej. I kupi┼éam opla za 15 tysi─Öcy z┼éotych. Jestem jej pierwsz─ů w┼éa┼Ťcicielk─ů w Polsce i naprawd─Ö jest on w dobrym stanie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2017, o 06:03 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sie 2016, o 08:39
Zgadzam si─Ö z Misiakow─ů, ja te┼╝ nie przepadam za ma┼éymi samochodami bo one si─Ö tylko w mie┼Ťcie sprawdzaj─ů a jak chcesz pojecha─ç gdzie┼Ť z rodzin─ů zupe┼énie si─Ö nie nadaj─ů. Je┼╝d┼╝─Ö du┼╝ym vanem, citroenem c4 z instalacj─ů lpg i powiem ┼╝e to super auto, wydaje niewiele na paliwo przede wszystkim wi─Öc je┼Ťli macie dylemat czy kupi─ç ma┼ée i oszcz─Ödne czy du┼╝e i wygodne to wybierajcie drug─ů opcj─Ö i umawiajcie si─Ö na monta┼╝ zestawu optima w jednym z warsztat├│w z tej listy http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat bo to s─ů pewne i sprawdzone miejsca w kt├│rych montuj─ů instalacje lpg

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 lis 2017, o 09:50 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 pa┼║ 2017, o 07:52
A motocykl? Bo sama nie wiem na jaki postawi─ç. My┼Ťla┼éam w┼éa┼Ťnie nad hond─ů ale chyba blizej mi kupna czeogo┼Ť od Suzuki, nawet tak mi doradzi┼é pan z salonu http://motohangar.pl . Zna si─Ö kto┼Ť bardziej mo┼╝e na tematach motocyklowych?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 sty 2018, o 02:15 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 gru 2017, o 12:53
A motocykl? W┼éa┼Ťnie, zasadniczo to ju┼╝ dwa k├│┼éka mam i to dobrze przygotowane do nadchodz─ůcego sezonu. Jedyne co mnie teraz trapi to dob├│r spodni na motor.
Kompletuję ubiór, tak żeby nic mnie na drodze nie zaskoczyło. Na stronce :
https://gmoto.pl/spodnie-motocyklowe,3458/
znalaz┼éem du┼╝y wyb├│r bardzo interesuj─ůcych propozycji. Zainteresowanym polecam

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 sty 2018, o 17:56 

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 sty 2018, o 17:54
A według mnie znacznie lepsze sa mazdy.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 10 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: