ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 26 maja 2018, o 19:47

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 24 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Polskie meble
PostNapisane: 20 cze 2016, o 13:15 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 cze 2016, o 13:04
Czy mo┼╝e kto┼Ť z was mia┼é okazj─Ö zamawia─ç tu meble polskie plmeble.pl ? Bo interesuje mnie dwie komody i tak nie wiem czy przez internet zamawia─ç. Jakie s─ů wasze opinie?

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Polskie meble
PostNapisane: 22 cze 2016, o 10:06 

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 cze 2016, o 09:57
Mnie si─Ö podobaj─ů meble Gali Collezione, s─ů wygodne i ┼éatwo je utrzyma─ç w czysto┼Ťci, a m├│j kilkuletni naro┼╝nik wygl─ůda wci─ů┼╝ jak nowy,

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2016, o 21:38 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 sty 2016, o 13:55
Ja najcz─Ö┼Ťciej robi─Ö meble na wymiar. Najlepsze meble kuchenne jakie mia┼éam s─ů od Meble Flaming, szaf─Ö zreszt─ů te┼╝ mam na wymiar, bo mieszkanie rozmiar├│w mikroskopijnych. Tak czy inaczej nie narzekam je┼Ťli naprawd─Ö dobrze zaprojektuje si─Ö meble. Zreszt─ů jestem indywidualistk─ů, wi─Öc wszystkie meble projektuje sobie sama. Nie rozumiem ludzi, kt├│rzy kupuj─ů komplet mebli gdzie┼Ť i wszystko wygl─ůda tak samo.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 sie 2016, o 08:07 
Młodszy Nektariusz
Młodszy Nektariusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2016, o 19:07
Mi osobi┼Ťcie bardzo podobaj─ů si─Ö meble ze strony http://ecomeble.pl/. S─ů nowoczesne i designerskie, czyli dok┼éadnie takie, jakie lubi─Ö. My┼Ťl─Ö powa┼╝nie o tym, aby kupi─ç sobie do mieszkania sof─Ö z tej strony bo z tego, co widz─Ö, to prezentuj─ů si─Ö naprawd─Ö ciekawie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 sie 2016, o 22:17 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 lip 2015, o 04:47
Nie, nie znam tego sklepu. W sumie dawno nie kupowałam mebli do salonu. Jedynie ostatnio meble łazienkowe w Castoramie http://www.castorama.pl/produkty/urzadz ... nkowe.html Ale Castoramę to akurat zna każdy ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 wrz 2016, o 16:38 
Młodszy Nektariusz
Młodszy Nektariusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2016, o 19:07
Je┼Ťli chodzi o designerskie i stylowe lampy oraz meble to polecam Tobie pi─Ökne produkty w┼éoskiej marki Casa di Lusso. Znajdziesz je na stronie sklepu internetowego Interior Anatomy. Zobacz sama: http://interioranatomy-shop.com/pl/promotions - na pewno si─Ö zakochasz :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2016, o 05:08 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 wrz 2016, o 11:03
hmmm przez internet, nie wiem jako┼Ť mnie nie przekonuje zamawianie mebli przez neta, ja to musz─Ö zobaczy─ç, usi─ů┼Ť─ç, spr czy wygodne, czy w realu wygl─ůda tak samo :d wybredny jestem wiem

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Polskie meble
PostNapisane: 7 wrz 2016, o 13:21 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 wrz 2016, o 09:39
Zawsze staram si─Ö wybiera─ç polskie produkty w sklepie zawsze patrz─Ö na etykiet─Ö czy dana rzecz jest z Polski. B─Öd─Ö mie─ç na uwadze t─ů stronk─Ö gdy b─Öd─Ö urz─ůdza┼é swoje mieszkanie!

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 wrz 2016, o 15:39 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sie 2016, o 10:12
Polskie meble czy nie to i tak trzeba si─Ö rozgl─ůda─ç za t─ů jako┼Ťci─ů... jak z mebli do biura to podobno fajne s─ů te http://www.complexoffice.pl/ , jak tak wesz┼éam na stron─Ö to si─Ö nawet mog─Ö zgodzi─ç z opiniami, ze mebelki prezentuj─ů sie na zdj─Öciach przepi─Öknie i solidnie :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 wrz 2016, o 07:02 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 kwi 2016, o 22:49
A ja w pe┼éni podpisuje sie pod waszymi s┼éowami, w swoim mieszkaniu mam tylko jeden mebel z ikei i szczerze m├│wi─ůc ju┼╝ zaczyna si─Ö rozpada─ç, mimo ze kupi┼éam go jakie┼Ť p├│┼é roku temu. To rozk┼éadane ┼é├│┼╝ko kt├│re ju┼╝ si─Ö wypaczy┼éo, a ka┼╝da z desek pow─Ödrowa┼éa ju┼╝ w swoj─ů stron─Ö. W przypadku pozosta┼éych mebli na szcze┼Ťcie postawi┼éam na solidne polskie marki, nie powiem, troche to kosztoa┼éo ale dzieki mo┼╝liwo┼Ťci zakup├│w na raty: https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/ udalo mi si─Ö od┼éo┼╝y─ç cz─Ö┼Ť─ç zap┼éaty w czasie, to bardzo praktyczne rozwi─ůzanie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 24 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 4 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: