FORUM
http://dobresoki.pl/forum/

Inwestycje w firmę
http://dobresoki.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=699
Strona 1 z 5

Autor:  parasolka [ 29 lip 2015, o 16:38 ]
Tytuł:  Inwestycje w firmę

Hej, prowadzicie może własną działalność gospodarczą? Jak inwestujecie w firmę? Co sądzicie o tym artykule http://www.nowybiznes.eu/artykul-37-co_ ... irmie.html ?

Autor:  kruppssa [ 31 lip 2015, o 16:02 ]
Tytuł:  Re: Inwestycje w firmę

ciekawe inwestycje !

Autor:  paulinos [ 28 wrz 2015, o 07:26 ]
Tytuł:  Re: Inwestycje w firmę

Mądry artykuł, sądzę że przy tego typu działalności również warto inwestować w akcesoria do laptopów , dobry sprzęt w przyszłości procentuje na korzyść firmy.

Autor:  linda [ 25 maja 2017, o 14:27 ]
Tytuł:  Re: Inwestycje w firmę

Wiele firm z czasem inwestuje też we wdrożenie systemu ERP, takie oprogramowanie pomaga zarządzać poszczególnymi obszarami działania firmy i często pozwala na zwiększenie wydajności. A wdrożenie systemu ERP może wyglądać mniej więcej tak http://www.rp.pl/Biznes/308139879-Wdrozenie-SAP---na-czym-to-polega.html

Autor:  Ivetka [ 15 cze 2017, o 10:24 ]
Tytuł:  Re: Inwestycje w firmę

Trzeba szukać rozwiązań, dzięki którym ograniczymy koszty prowadzenia biznesu. Nie jest to łatwe, bo prowadzenie własnej firmy generuje wiele kosztów, o których większość z nas nie ma pojęcia. Potrzebujemy szeregu informacji i zestawień, dzięki którym będzie nam łatwiej podejmować właściwie decyzję. Warto stosować narzędzia jak http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany dzięki będziemy mogli podejmować odpowiednie decyzję.

Autor:  roxi [ 3 lip 2017, o 09:33 ]
Tytuł:  Re: Inwestycje w firmę

Ja uważam, że w każdym biznesie bardzo pożądane są nakłady w budowanie wizerunku firmy: http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedz ... unek-firmy . Jest ona jest odzwierciedleniem odbioru naszych partnerów biznesowych czy klientów i może przełożyć się np. na zwiększenie rozpoznawalności naszej marki, a co za tym idzie – zwiększenie wyników finansowych. Polecam zapoznać się z tym tematem.

Autor:  jan342 [ 4 lip 2017, o 09:35 ]
Tytuł:  Re: Inwestycje w firmę

Ciekawą firmę poleciliście, jest nawet niezła ale ja ostatnio szukałem dobrego mechanika i firmy u której zamówię oryginalne części do swojego forda i znajomy mi polecił sklep ford warszawa niesamowita firma jaką jest AutoPlaza, jedna z najlepszych na Polskim rynku, można kupić części do swojego samochodu w super niskich cenach !

Autor:  Pomarańczowy23 [ 14 lip 2017, o 17:25 ]
Tytuł:  Re: Inwestycje w firmę

Inwestycja to nie tylko rozwój, ale i dobrze lokowane fundusze, wykorzystywanie szans, żeby gotówka pozostała w firmie. Dobrym przykładem jest np outsourcing sił sprzedaży. Zatrudniasz zewnętrzną firmę, która zajmuje się tym tematem jak np. http://blueidea.pl/pl.outscorcing_sil_sprzedazy.html, a nie musisz utrzymywać całego HR. Oszczędność czasu i pieniędzy, a przy rekrutacji dostajemy takiego pracownika jakiego od zewnętrznej firmy oczekujemy.

Autor:  ela677 [ 16 lip 2017, o 19:57 ]
Tytuł:  Re: Inwestycje w firmę

Na pewno warto zainwestować w lepsze narzędzia do prowadzenia firmy, oszczędzające czas i ułatwiające praće. Warto unowocześniać firmę. To są najlepsze inwestycje. Tymczasem w wielu firmach pracuje się tak jak kilkadziesiąt lat temu. Chociażby ręczne wystawianie faktur, gdy można to zrobić w momencie i nie drogo w afaktura.pl. Prosty w obsłudze program, a oszczędza mnóstwo czasu.

Autor:  mekkle [ 16 lip 2017, o 23:20 ]
Tytuł:  Re: Inwestycje w firmę

Moim zdaniem nie zawsze jest warto inwestować - trzeba być tego naprawdę pewnym!

Strona 1 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/