ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 27 maja 2018, o 01:36

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 126 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Dieta a zdrowie
PostNapisane: 11 lis 2017, o 11:36 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 lis 2017, o 18:31
mam juz sprawdzone na swoim przyk┼éadzie, ┼╝e kombinowanie z suplementami i takimi naprawde wyniszczaj─ůcymi dietami raczej nie wychodzi nam na zdrowie... przerabialam to na poczatku roku. przez 3 msce chcialam schudnac 20kg - efekt? brak okresu, brak energii, silna anemia itd.. w tej chwili jest poprawa, ale na wszystko musialam poswiecic mase czasu zeby dojsc do siebie. gospodarka hormonalna zabrala mi polowe zycia chyba... mam wrazenie ze postarzalam sie o 10 lat ;/ od kiku mscy mam za┼éo┼╝ona wk┼éadk─Ö hormonaln─ů levosert zeby uregulowac cykl. dziewczyny - z glowa podchodzmy do wszystkiego!

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 lis 2017, o 13:02 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 mar 2016, o 14:36
dieta czyli odpowiednio zbilansowane posilki to nalepsze co mozemy zrobic dla naszego organizmu.. wazne tylko by zmieniajac styl i nawyki zywieniowe nie robic tego drastycznie z dnia na dzien by nie dorobic sie wzdec i zaparc.. jednak jesli juz to nastapi to pmoze dicopeg 10g (przy okazji przeczysci delikatnie jelita i ureguluje ich prace)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 lis 2017, o 17:47 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lis 2017, o 17:43
Moim zdaniem dieta to bardzo wa┼╝na rzecz.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 lis 2017, o 13:29 
Młodszy Nektariusz
Młodszy Nektariusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2016, o 19:07
Dieta to jedno, a drugie to si┼éownia. Regularne ─çwiczenia te┼╝ s─ů bardzo wa┼╝ne, i to w ka┼╝dym przypadku. Polecam wi─Öc poszuka─ç dla siebie klubu fitness. Mo┼╝e Energym w Krakowie? Wi─Öcej informacji znajdziecie na ich stronie internetowej: http://www.energym.com.pl/16-enersilownia.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 lis 2017, o 22:30 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 kwi 2017, o 08:19
Nikt nie wymy┼Ťli┼é lepszego patentu na schudniecie jak dieta i aktywno┼Ť─ç fizyczna. U mnie sprawdzi┼éa si─Ö strona http://dietykieta.pl/ i jej dieta na 1500 kalorii, poniewa┼╝ zawsze mia┼éam problem z liczeniem, ile mam wszystkiego na talerzu. Taki gotowy catering ma wszystko skrupulatnie podliczone.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 14:07 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 1 gru 2017, o 13:59
Jak dieta i aktywno┼Ť─ç fizyczna, to ale z dietetykiem i trenerem, moja c├│rka (15 latka) zacz─Ö┼éa si─Ö odchudza─ç i du┼╝o ─çwiczy─ç i nabawi┼éa si─Ö anemii, lekarz kaza┼é jej stosowa─ç dicofer junior i w ko┼äcu czuje si─Ö dobrze, ale uczulam, ┼╝eby nie robi─ç nic na w┼éasn─ů r─Ök─Ö

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 16:35 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 mar 2017, o 10:24
Je┼╝eli interesujesz si─Ö diet─ů, zdrowym od┼╝ywianiem to napewno zainteresuje Ci─Ö jaki┼Ť sprawdzony sklep internetowy z zio┼éami gdzie mo┼╝esz zaopatrzy─ç si─Ö w odpowiednie produkty. Zio┼éa to naturalna medycyna a tak┼╝e swojego rodzaju suplementacja. Warto si─Ö nad tym zastanowi─ç, w dobrym kierunku napewno zmierzasz.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 gru 2017, o 19:20 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 kwi 2017, o 07:07
Ja ju┼╝ mia┼éam par─Ö podej┼Ť─ç do r├│┼╝nych diet i przewa┼╝nie si─Ö konczy┼éo na tym samym... Jednak teraz zmieni┼éam prac─Ö i nastawienie. Mam teraz du┼╝o wi─Öcej wolnego czasu wi─Öc mog─Ö si─Ö troch─Ö pobawi─ç w kuchni. Ostatnio robi┼éam pyszn─ů tart─Ö z przepisu http://pokochajolejrzepakowy.eu/tarta-g ... zepakowym/ oczywi┼Ťcie na oleju rzepakowym, bardzo zdrowym :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Dieta a zdrowie
PostNapisane: 7 gru 2017, o 10:00 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 wrz 2017, o 12:44
Je┼Ťli potrzebujesz zmieni─ç diet─Ö na lepsz─ů, postaw na produkty zawieraj─ůce zielony barwnik ro┼Ťlinny, czyli chlorofil. Na http://zdrowieplusuroda.pl/chlorofil/ mo┼╝esz przeczyta─ç wi─Öcej informacji i dowiedzie─ç si─Ö, jak dzi─Öki chlorofilowi mo┼╝esz zadba─ç o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 gru 2017, o 11:57 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 gru 2017, o 11:53
Ja tam nie wierz─Ö w ┼╝adne cudowne diety-cud, wychodz─Ö z za┼éo┼╝enia, ┼╝e najlepsze s─ů tradycyjne zasady ┼╝ywieniowe, do kt├│rych po prostu nale┼╝y si─Ö stosowa─ç. To znaczy chocia┼╝by niepodjadanie mi─Ödzy posi┼ékami, unikanie ci─Ö┼╝kostrawnych potraw wieczorami, jedzenie ostatniego posi┼éku najp├│┼║niej o 19-20. Do tego do┼éo┼╝y┼éam bieganie i schud┼éam przez 1,5 miesi─ůca 9 kilo.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 126 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Google [Bot] i 15 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: