ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 27 maja 2018, o 01:36

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: usuwanie zmarszczek, czy bezpieczne?
PostNapisane: 4 lip 2017, o 18:32 

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 lip 2017, o 17:56
Je┼Ťli jeszcze zastanawiacie si─Ö nad usuwanie zmarszczek lublin, to chcia┼éabym rozwia─ç wasze w─ůtpliwo┼Ťci. Zabieg bezbolesny i wykonany bardzo profesjonalnie, a efekty wida─ç go┼éym okiem. Jak dla mnie jest to ┼Ťwietna metoda usuwania zmarszczek. Nie ma co si─Ö ba─ç tylko uda─ç si─Ö do sprawdzonego gabinetu i wykona─ç zabieg!

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: usuwanie zmarszczek, czy bezpieczne?
PostNapisane: 21 lip 2017, o 09:35 
Młodszy Nektariusz
Młodszy Nektariusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 pa┼║ 2016, o 15:24
Jasne ┼╝e tak, poczytaj o tym na stronie tego gabinetu http://karolinakusnierz.pl/

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 lip 2017, o 14:21 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 gru 2016, o 14:37
W obecnych czasach takie zabiegi jak usuwanie zmarszczek s─ů bezpieczne, ale zawsze dobrze uda─ç si─Ö najpierw na konsultacj─Ö do dobrego dermatologa. Je┼╝eli jeste┼Ť z Warszawy albo b─Ödziesz w okolicy polecam doktor Barbar─Ö Walkiewicz Cyra┼äsk─ů jest to osoba z ogromnym do┼Ťwiadczeniem a przede wszystkim wiedz─ů. Podpowie jaki zabieg b─Ödzie najlepszy dla Twojej sk├│ry.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 lip 2017, o 07:56 
Młodszy Nektariusz
Młodszy Nektariusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2016, o 19:07
Wszystko jest bezpieczne tylko trzeba robi─ç to z umiarem. Wiele os├│b decyduje si─Ö na botox je┼Ťli chodzi o wype┼énianie zmarszczek. Nie ma czego si─Ö obawia─ç, trzeba tylko troch─Ö poczyta─ç na ten temat: http://www.derma-clinic.pl/botox.html.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 lip 2017, o 09:58 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 pa┼║ 2015, o 16:26
Oczywi┼Ťcie, ┼╝e zabiegi redukuj─ůce zmarszczki s─ů bezpieczne, jednak wa┼╝ne jest to by by┼éy one przeprowadzane przez wyspecjalizowany personel. Ja si─Ö troch─Ö wcze┼Ťniej zorientowa┼éam, popyta┼éam znajomych i w ten spos├│b trafi┼éam do CM Arnica, kt├│ry ma bardzo dobre opinie. Mia┼éam tam robiony zabieg redukcji zmarszczek przy pomocy lasera frakcyjnego - trwa┼é kilkana┼Ťcie minut i polega┼éo to na tym, ┼╝e terapeuta przyk┼éada┼é mi g┼éowic─Ö lasera wok├│┼é ust i na czo┼éo (tam gdzie mam zmarszczki). Kilka dni po zabiegu, kiedy sk├│ra si─Ö wygoi┼éa, faktycznie bruzdy zosta┼éy wyg┼éadzone, a sk├│ra sta┼éa si─Ö j─Ödrniejsza :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 lip 2017, o 16:31 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 lut 2017, o 12:15
A czy mo┼╝esz powiedzie─ç co┼Ť wi─Öcej na temat tego zabiegu? Na czym polega i ile kosztuje?

- - -
Zapraszam tutaj ramki od albumyfoto.pl. Polecam zapozna─ç si─Ö ze ofert─ů sklepu w kt├│rej znajdziesz albumy, ramki oraz inne akcesoria fotograficzne.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 4 sie 2017, o 09:57 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 sie 2017, o 13:10
Je┼Ťli nie wiecie jaki probiotyk wybra─ç to polecam active flora baby. Produkt mo┼╝na podawa─ç dzieciom ju┼╝ od 1 dnia ┼╝ycia. Cena jest bardzo korzystna, bo to tylko oko┼éo 14 z┼éotych. Na http://www.active-flora.pl/ mo┼╝na poczyta─ç wi─Öcej informacji na ten temat.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sie 2017, o 11:46 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 maja 2017, o 14:21
Mnie na szczescie ten problem jeszcze nie dotyczy :D Ale boje sie ze za niedlugo same bede szukala porad na ten temat. Teraz z czym┼Ť innym sie borykam. konkretnie z rumieniem na twarzy. Znajoma juz poleci┼éa mi zabieg http://www.esteti-med.pl/zabiegi/lasero ... i-rumienia ale sama nie wiem czy decydowac sie na az taki krok. Co o tym myslicie?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2017, o 12:51 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 wrz 2017, o 12:47
Ja znowu s┼éysza┼éam ┼╝e fa┼édy i zmarszczki ulegaj─ů wyg┼éadzeniu dzi─Öki zabiegowi z u┼╝yciem osocza bogatop┼éytkowego mo┼╝e s┼éyszeli┼Ťcie o tym? Bo mnie to nawet zaciekawi┼éo ┼╝e t─ů metod─ů mo┼╝na usun─ů─ç w jakim┼Ť stopniu zmarszczki. No je┼Ťli kto┼Ť chce poczyta─ç o tej metodzie to warto zajrze─ç tutaj

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 pa┼║ 2017, o 16:48 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 cze 2017, o 20:28
Jak p├│jdziesz do sprawdzonej kliniki to na pewno b─Ödzie bezpiecznie, bo na takich zabiegach nie ma co oszcz─Ödza─ç i i┼Ť─ç byle gdzie. Znajoma w Warszawie w Klinice Miracki mia┼éa robione, mo┼╝esz sobie tutaj poczyta─ç http://klinikamiracki.pl/zabieg/azzalure/ Bardzo fajnie teraz jej buzia wygl─ůda, zmarszczki si─Ö wyg┼éadzi┼éy, przede wszystkim efekt jest bardzo naturalny nie wygl─ůda sztucznie

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Google [Bot] i 15 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: