ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 21 kwi 2018, o 21:02

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 13 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Co kupujecie m─Ö┼╝om?
PostNapisane: 23 sty 2017, o 10:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 sty 2017, o 10:21
Zainspirujmy się nawzajem, piszcie co kupujecie partnerom na mikolaja, bo ja mam nie mam żadnego pomysłu?

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Co kupujecie m─Ö┼╝om?
PostNapisane: 31 sty 2017, o 12:14 

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2017, o 11:49
My┼Ťl─Ö, ┼╝e mo┼╝esz zrobi─ç taki ciekawy niecodzienny prezent: je┼╝eli masz jakie┼Ť swoje fajne zdj─Öcie, mo┼╝e by─ç nawet troch─Ö rozbierane :-) mo┼╝esz je wydrukowa─ç jako obraz na ┼Ťcian─Ö: http://bajkoweobrazy.pl/obraz-z-wlasnego-zdjecia Powinien by─ç zadowolony :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 lut 2017, o 13:27 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sie 2016, o 08:39
Mo┼╝e co┼Ť z motoryzacyjnych prezent├│w? Bo one zawsze s─ů trafione, ka┼╝dy facet interesuje si─Ö motoryzacj─ůa ju┼╝ na pewno ka┼╝dy lubi sportowe auta https://motoprezent.pl/jazdy-w-prezencie/weekendy-motoprezent/ wi─Öc jazda takim samochodem b─Ödzie idealnym prezentem dla faceta :D

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 lut 2017, o 14:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 lis 2016, o 16:04
ja swojemu narz─Ödzia :P

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 cze 2017, o 08:44 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 cze 2017, o 08:34
Ja swojemu kupi┼éam ostatnio ksi─ů┼╝k─Ö pt. trening interwa┼éowy mity. By┼é naprawd─Ö bardzo, ale to bardzo zadowolony, no ale on si─Ö tym pasjonuje.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 4 lip 2017, o 10:52 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 maja 2017, o 13:51
Bardzo wiele zale┼╝y od tego, co dana osoba lubi. Mi ┼╝ona ostatnio da┼éa sk├│rzany elegancki portfel i by┼éem jak najbardziej zadowolony, bo jest to ca┼ékiem uniwersalny i przydatny przedmiot. A warto te┼╝ zaznaczy─ç, ┼╝e sk├│rzane portfele s─ů wyj─ůtkowo wytrzyma┼ée. Nie jest to wi─Öc przedmiot, kt├│ry b─Ödzie w stanie zu┼╝y─ç si─Ö w ci─ůgu nawet kilku miesi─Öcy. Cho─ç oczywi┼Ťcie niema┼éo zale┼╝y tutaj od firmy i tego z jak─ů dok┼éadno┼Ťci─ů stara si─Ö ona produkowa─ç takie przedmioty.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 4 lip 2017, o 12:40 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 kwi 2016, o 22:49
Ja teraz kupi┼éam mojemu m─Ö┼╝owi tak bez okazji http://nobiles.pl/produkty/metal/ . ┼üadnie to zapakowa┼éam w torebk─Ö prezentow─ů. M├│j ukochany bardzo si─Ö zdziwi┼é, ┼╝e da┼éam mu prezent bez okazji. W ka┼╝dym razie dopiero do momentu kiedy zobaczy┼é co dosta┼é. A ja powiedzia┼éam z pi─Öknym u┼Ťmiechem, ┼╝e teraz mo┼╝e mi zrobi─ç prezent i w ko┼äcu pomalowa─ç nasz─ů furtk─Ö i p┼éot. Co obiecuje mi ju┼╝ od miesi─ůca. No to zakasa┼é r─Ökawy i nie zaj─Ö┼éo mu to nawet p├│┼é dnia. W ka┼╝dym razie ju┼╝ si─Ö z tego ┼Ťmiejemy. I potem kupi┼éam mu w prezencie dobr─ů whisky. A on dzisiaj kupi┼é mi przepi─Ökny bukiet kwiat├│w. W sk┼éad tego bukietu wchodzi┼éy s┼éoneczniki. Tak sko┼äczy┼éo si─Ö nasza wymiana prezent├│w. Tak sobie my┼Ťl─Ö, ┼╝e czasem zamiast chodzi─ç i ci─ůgle o co┼Ť prosi─ç wystarczy da─ç do tego produkty. Albo postawi─ç przed faktem dokonanym. Polecam zrobi─ç takiego typu prezenty m─Ö┼╝om, kt├│rym trudno jest co┼Ť zrobi─ç lub d┼éugo si─Ö do tego zabieraj─ů. Spos├│b jest sprawdzony i dzia┼éa.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 4 lip 2017, o 15:50 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 lip 2017, o 20:53
Ja mog─Ö podpowiedzie─ç ┼╝e dobrym pomys┼éem mo┼╝e by─ç np. wypad na jaki┼Ť tor wy┼Ťcigowy :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 kwi 2018, o 06:13 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 cze 2017, o 06:31
Eclipse napisał(a):
Bardzo wiele zale┼╝y od tego, co dana osoba lubi. Mi ┼╝ona ostatnio da┼éa sk├│rzany elegancki portfel i by┼éem jak najbardziej zadowolony, bo jest to ca┼ékiem uniwersalny i przydatny przedmiot. A warto te┼╝ zaznaczy─ç, ┼╝e sk├│rzane portfele s─ů wyj─ůtkowo wytrzyma┼ée. Nie jest to wi─Öc przedmiot, kt├│ry b─Ödzie w stanie zu┼╝y─ç si─Ö w ci─ůgu nawet kilku miesi─Öcy. Cho─ç oczywi┼Ťcie niema┼éo zale┼╝y tutaj od firmy i tego z jak─ů dok┼éadno┼Ťci─ů stara si─Ö ona produkowa─ç takie przedmioty.

Te┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e taki sk├│rzany portfel na prezent to bardzo dobry pomys┼é na prezent. Sama ostatnio taki zamawia┼éam w sklepie https://merlitz.eu. Robi┼éam tam zakupy pierwszy raz, wi─Öc mia┼éam troch─Ö obaw, ale okaza┼éo si─Ö, ┼╝e niepotrzebnie - portfel okaza┼é si─Ö by─ç naprawd─Ö wysokiej jako┼Ťci, pewnie wytrzyma m─Ö┼╝owi na d┼éugie lata (chocia┼╝ z nim to w sumie nigdy nic nie wiadomo :mrgreen: ) Bardzo fajne jest to, ┼╝e portfel posiada zabezpieczenie RFID, chroni─ůce przed kradzie┼╝─ů ┼Ťrodk├│w z konta :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 kwi 2018, o 10:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 kwi 2018, o 10:24
Ja bym mężowi zakupił garnitur z najwyższej półki w sklepie

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 13 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 14 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: