FORUM
http://dobresoki.pl/forum/

Co robić w wolnym czasie?
http://dobresoki.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=931
Strona 1 z 23

Autor:  katarzynna24 [ 21 kwi 2016, o 14:47 ]
Tytuł:  Co robić w wolnym czasie?

Jak myślicie co można robić w wolnym czasie w Warszawie ? Gdzie się wybrać ? Ostatnio znajomy mi polecił escape room warszawa i zastanawiamy się ze znajomymi czy się tam nie wybrać, co o nich myślicie ? Widziałem niesamowite opinie o nich, bodajże genialna sprawa ten pokój z zagadkami !

Autor:  Malwinki [ 26 kwi 2016, o 07:18 ]
Tytuł:  Re: Co robić w wolnym czasie?

Ja od dawna interesuje się różnymi formami handmade, takimi jak decoupage czy szycie pachnących woreczków. Ostatnio za to napaliłam się na zrobienie takich perfum: http://www.twojekwiaty.pl/blog/diy-frez ... e-perfumy/ domowym sposobem, przyznajcie ze wygląda to lekko i przyjemnie a efekt moze być oniesmielajacy. Tylko skąd ja wezmę tyle kwiatów? :)

Autor:  gumilofix [ 27 kwi 2016, o 18:44 ]
Tytuł:  Re: Co robić w wolnym czasie?

Gram w jakieś gierki, czasami wieczorem lubię wypić piwko czy sznapsa, poczytać ciekawą książkę czy film, niestety wolnego czasu mam bardzo mało więc te przyjemności zdarzają się ostatnio rzadziej

Autor:  kasiowska [ 28 kwi 2016, o 10:42 ]
Tytuł:  Re: Co robić w wolnym czasie?

W wolnym czasie uprawiam sport :)

Autor:  kosko [ 28 kwi 2016, o 11:47 ]
Tytuł:  Re: Co robić w wolnym czasie?

Ja w wolnym czasie lubię się doszkalać. Dużo czytam i udzielam się na forach dyskusyjnych.

Autor:  Malwinki [ 29 kwi 2016, o 12:05 ]
Tytuł:  Re: Co robić w wolnym czasie?

Każdy ma swoje sposoby na spędzanie wolnego czasu wiec trudno tu cokolwiek doradzić. Ja z moim narzeczonym lubimy np. wychodzić na miasto, do kina, teatru, czy restauracji. Ostatnio bardzo zasmakowała nam taka pizza poznań zresztą słynie z klimatycznych uliczek i knajpek w których można się stosunkowo tanio i dobrze najeść. Jeżeli będziecie w okolicy koniecznie tam zajrzyjcie. ;)

Autor:  Tejsti [ 30 kwi 2016, o 15:25 ]
Tytuł:  Re: Co robić w wolnym czasie?

No w takim mieście jak Warszawa na pewno nie może brakować ciekawych rzeczy do robienia :) Wymyśl sobie coś co ci sprawi przyjemność.

Autor:  Malwinki [ 4 maja 2016, o 09:33 ]
Tytuł:  Re: Co robić w wolnym czasie?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie bo każdy odpoczywa w inny sposób i preferuje inne formy relaksu. Ja np. lubie zajmować się wystrojem i dekoracją mojego mieszkania, obecnie razem z narzeczonym wybieramy sztukaterie do naszego salonu, zapewne będzie to jeden z modeli dostępnych na http://www.melagu.pl/sztukateria/sztukateria-elewacyjna ale jeszcze nie wiemy, który dokładniej. Chcielibyśmy postawić na coś klasycznego ale i z odrobina pazura.

Autor:  Cocumiec [ 4 maja 2016, o 21:00 ]
Tytuł:  Re: Co robić w wolnym czasie?

Ja w wolnym czasie ćwiczę techniki makijażu, bo to moja pasja :) Czyli testuję nowe tusze do rzęs, uczę się, jak powiększyć oraz podkreślić usta makijażem oraz robię inne czynności związane z makijażem. Potem wrzucam to na bloga i dzielimy się z koleżankami spostrzeżeniami :)

Autor:  sonecko [ 9 maja 2016, o 12:58 ]
Tytuł:  Re: Co robić w wolnym czasie?

Uprawiam sport, spotykam się ze znajomymi, czytam książki :)

Strona 1 z 23 Wszystkie czasy w strefie UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/