ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 25 cze 2018, o 04:13

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 71 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 9 cze 2017, o 09:08 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 lip 2015, o 04:47
Jak chcesz wi─Öcej zarobi─ç na sklepie internetowym, to otw├│rz si─Ö na zagranic─Ö. W prosty spos├│b mo┼╝na wys┼éa─ç przesy┼éki mi─Ödzynarodowe do klient├│w poza Polsk─ů i w├│wczas masz du┼╝o wi─Öksze mo┼╝liwo┼Ťci. Oczywi┼Ťcie warto najpierw sprawdzi─ç, czy b─Ödzie popyt w Polsce, a potem poszerzy─ç dzia┼éalno┼Ť─ç na inne kraje.

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 cze 2017, o 07:47 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 cze 2017, o 06:31
W sklepie internetowym, zw┼éaszcza w takim, w kt├│rym sprzedawane s─ů materia┼éy cyfrowe (np. e-booki) warto wprowadzi─ç jak─ů┼Ť innowacyjn─ů metod─Ö p┼éatno┼Ťci, np. PREMIUM SMS. Jest to metoda oferowana przez Agregator P┼éatniczy MyBill i polega na tym, ┼╝e klient aby zakupi─ç produkt, musi wys┼éa─ç p┼éatnego sms-a o ustalonej kwocie. Nie oszukujmy si─Ö - telefon kom├│rkowy ma dzisiaj ka┼╝dy prawie zawsze przy sobie, wi─Öc jest to bardzo wygodne rozwi─ůzanie, kt├│re klienci lubi─ů ;) Wprowadzenie w sklepie takiego rozwi─ůzania na pewno spotka si─Ö z pozytywnym odbiorem klient├│w ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 sie 2017, o 12:34 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 sie 2017, o 10:33
Sklep internetowy odk─ůd za┼é─ůczyli mi za dzieciaka internet by┼é moim marzeniem... My┼Ťla┼éem, ┼╝e to takie przyjemne wystawia─ç rzeczy na allegro, wystawia─ç oceny kupuj─ůcym, pisa─ç komentarze itp... Dzisiaj kiedy miesi─Öcznie musia┼ébym pisa─ç ponad tysi─ůc komentarzy chc─Ö mi si─Ö wymiotowa─ç na sam─ů my┼Ťl, ┼╝e mia┼ébym to robi─ç r─Öcznie... Dlatego korzystam z dedykowanych dodatk├│w z https://x13.pl/ , kt├│re s┼éu┼╝─ů importowi xml na prestashop :) no i nie musz─Ö si─Ö m─Öczy─ç :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 sie 2017, o 08:50 

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 sie 2017, o 08:42
A czy kwiaty te┼╝ kupujecie ze sklep├│w internetowych? Na http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-na-slub-w-grudniu/ znalaz┼éem bardzo ciekawy artyku┼é gdzie jest mowa jakie kwiaty na ┼Ťlub s─ů odpowiednie. Ale czy faktycznie takie kwiaty s─ů modne w grudniu? Mo┼╝ecie mi co┼Ť poradzi─ç na ten temat?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 sie 2017, o 19:52 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 18 kwi 2017, o 21:29
Moim zdaniem je┼╝eli chcemy aby nasz sklep przynosi┼é spore zyski, powinni┼Ťmy zainwestowa─ç w us┼éugi takiej agencji jak http://inbmarketing.pl/ . Przede wszystkim bowiem INB Marketing tworzy nowoczesne strony internetowe, nastawione na konwersje. W ich przypadku, co dotyczy tak┼╝e sklep├│w online, nie ma problem├│w z wy┼Ťwietlaniem na urz─ůdzeniach mobilnych, a jednocze┼Ťnie s─ů one ciekawe pod wzgl─Ödem graficznym i bez w─ůtpienia przyci─ůgn─ů wielu klient├│w.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 sie 2017, o 14:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sie 2017, o 14:38
Widzialem, ┼╝e ktos z Was pytal sie o kosze na rower wiec od siebie moge polecic kosze wiklinowe na rower ze sklepu https://www.vikla.pl/artykuly-z-wikliny/kosze-uzytkowe/rowerowe.html z tego co widzialam teraz nawet sa jakies promocje wiec jeszcze lepiej, bo mozna zaoszczedzic :D

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 3 pa┼║ 2017, o 12:15 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 pa┼║ 2017, o 11:51
Odno┼Ťnie sklep├│w internetowych, bo ja mam troch─Ö z tego tematu w┼éa┼Ťnie pytanie do Was... Czy zamawia┼é ju┼╝ mo┼╝e kiedykolwiek kto┼Ť z Was kwiaty online ? Bo w┼éa┼Ťnie znalaz┼éem bardzo fajn─ů kwiaciarni─Ö Rose Du Chateau i zastanawiam si─Ö jak to jest, jak kupuje si─Ö kwiaty przez internet... Czy kto┼Ť mia┼é ju┼╝ z nimi do czynienia i mo┼╝e co┼Ť powiedzie─ç :) ?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lis 2017, o 08:00 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 sie 2016, o 15:19
Ja chc─Ö teraz kupi─ç wi─Öksz─ů ilo┼Ť─ç lakier├│w hybrydowych do paznokci Semilac: https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe kojarzycie jaki┼Ť sklep, w kt├│rych s─ů one jeszcze ta┼äsze ni┼╝ na oficjalnej stronie producenta?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 lis 2017, o 07:33 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 lis 2017, o 10:26
Ja ostatnio robi┼éem zakupy w sklepie internetowym KajaSport Bardzo fajny sklep internetowy. Generalnie sklep├│w internetowych jest coraz wi─Öcej i dobrze. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e s─ů osoby, kt├│re ca┼ékiem sporo takich zakup├│w robi─ů.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 lis 2017, o 07:44 
Młodszy Nektariusz
Młodszy Nektariusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2016, o 19:07
Aby prowadzi─ç sklep internetowy, na pewno przydadz─ů si─Ö Wam odpowiednie sprz─Öty IT. W takiej sytuacji bez komputera ani rusz. Wyb├│r dobrego laptopa z regu┼éy nie nale┼╝y do ┼éatwych zada┼ä. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e dobr─ů opcj─ů mo┼╝e by─ç model Dell vostro. W mojej firmie od lat korzystamy z laptop├│w Dell i jeste┼Ťmy bardzo zadowoleni.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 71 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Google [Bot] i 9 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: