ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 25 lis 2017, o 03:40

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Wyciskarka wolnoobrotowa
PostNapisane: 19 lip 2016, o 22:17 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 lip 2016, o 11:26
Jakie wyciskarki wolnoobrotowe mo┼╝ecie poleci─ç, tak by nie zrujnowa┼éy mojego bud┼╝etu. Takie ok. 500 z┼é? Znajdzie si─Ö co┼Ť wartego uwagi w tej cenie?

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Wyciskarka wolnoobrotowa
PostNapisane: 3 wrz 2016, o 22:12 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 wrz 2016, o 22:09
Nie znajdzie si─Ö do tej kwoty nic rozs─ůdnego.

Minimum dla mechanicznych to matstone 880pln. Znajomy u┼╝ytkuje od kilku lat i poleci┼é oskar da-1000 za 1200pln, poczyta┼éem o niej i jestem zdecydowany by j─ů kupi─ç. W tej jako┼Ťci wyciskarki to najlepszy wyb├│r.

Warto zainwestować w profilaktykę zdrowia zwłaszcza dzieci, niż pozwolić farmacji zrujnować sobie zdrowie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 lip 2017, o 20:19 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 cze 2017, o 06:31
Ja trafi┼éam ostatnio na bardzo fajn─ů wyciskark─Ö, kt├│ra mie┼Ťci si─Ö w kwocie, kt├│r─ů poda┼éa┼Ť, bo kosztuje nieco ponad 400 z┼é. Chodzi o Perfect Juicer PJ400 marki ELDOM. Producent zapewnia, ┼╝e straty witamin i minera┼é├│w podczas wyciskania sok├│w przy pomocy tego urz─ůdzenia s─ů ograniczone do minimum, a jego praca jest cicha i spokojne. Pe┼éna specyfikacja techniczna znajduje si─Ö na ich stronie, http://www.eldom.eu/produkt/perfect-juicer-pj400-eldom-6. Jak wida─ç, nie trzeba inwestowa─ç maj─ůtku, aby zdoby─ç dobrej jako┼Ťci wyciskark─Ö ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 wrz 2017, o 22:16 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 maja 2017, o 18:13
No niestety, ┼╝eby mie─ç dobr─ů wyciskark─Ö wolnoobrotow─ů trzeba za ni─ů zap┼éaci─ç minimum 2-3 razy wi─Öcej ni┼╝ kwota, kt├│r─ů poda┼éa┼Ť ale wtedy jeste┼Ť pewna, ┼╝e masz to, co najlepsze i na lata. Wyciskarki s─ů r├│┼╝ne ale liczy si─Ö w nich przede wszystkim ilo┼Ť─ç obrot├│w na minut─Ö- im ich mniej tym lepsza jest wyciskarka. Ja tym tropem szuka┼éam swojej- te┼╝ mo┼╝liwie jak najbardziej bud┼╝etowej i wpad┼éam na Muke. Jest stosunkowo niedroga jak za produkt tej jako┼Ťci i ma 30 obrot├│w na minut─Ö- przejrza┼éam na prawd─Ö wiele r├│┼╝nych wyciskarek i nie by┼éo w┼Ťr├│d nich niczego poni┼╝ej 43obr/min. To jest jeden z g┼éownych powod├│w mojej decyzji o zakupie, nie zapominaj─ůc oczywi┼Ťcie o gwarancji door to door- to jest jednak drogi sprz─Öt, osobi┼Ťcie troch─Ö na niego odk┼éada┼éam i je┼Ťli mia┼éoby si─Ö z nim co┼Ť sta┼éo to wol─Ö by by┼éo to naprawione najlepiej na moich oczach, bez tego ca┼éego latania do punkt├│w obs┼éugi klienta albo co gorsza czekania na kuriera...

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: