ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 1 lis 2014, o 03:41

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 22 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Kt├│ra wyciskarka r─Öczna jest najlepsza? :D
PostNapisane: 26 lis 2010, o 16:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 cze 2010, o 14:45
Witam,
nie było prawdopodobnie jeszcze tematu o wyciskarkach ręcznych :)
zastanawiam się nad kupnem wyciskarki do owoców i warzyw ale na ten cel mogę przeznaczyć max 500zł :D a więc każda elektryczna wyciskarka odpada ;]
przeszpera┼éem w tym celu spor─ů ilo┼Ť─ç stron, for itp. ale wci─ů┼╝ nie wiem kt├│r─ů kupi─ç.
Wybra┼ébym kt├│r─ů┼Ť z tych:
- Z-Star
- Manual Juicer
- Healthy Juicer <--- te w ostatecznosci, bo ponoc nie daje rady przy wyciskaniu twardych warzyw typu burak, seler
- lub inna ktora mozecie polecic :)
Czy kto┼Ť z Was posiada jak─ůkolwiek r─Öczn─ů wyciskark─Ö do warzyw i owoc├│w i jest z niej zadowolony?
Czy moze wyciskarki reczne nadaja sie tylko do wyciskania traw a do owocow i warzyw trzeba elektryczna?
W przyszlosci planuje kupic Angel 7500 ale to jeszcze dosc odlegla przyszlosc, wiec chcialem w miedzyczasie kupic cos funkcjonalnego i taniego :)
pozdrawiam i dzieki za pomoc

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Kt├│ra wyciskarka r─Öczna jest najlepsza? :D
PostNapisane: 26 lis 2010, o 18:40 
Ja jaki┼Ť czas temu zakupi┼éam wyciskark─Ö r─Öczn─ů Porkert 2A - co prawda by┼éo to w Czechach, ale pewnie i tutaj mo┼╝na j─ů dosta─ç. Kosztowa┼éa chyba nieca┼ée 200z┼é (po przeliczeniu). Dla mnie wystarcza!

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 mar 2011, o 08:32 
witam:)

faktycznie wi─Ökszo┼Ť─ç post├│w jest o wyciskarkach elektrycznych, a o r─Öcznych tylko wzmianki. Ja osobi┼Ťcie mam elektryczna:) Green star elite, ale r─Öczne s─ů praktyczniejsze na dzia┼éce, zajmuj─ů mniej miejsca. Oczywi┼Ťcie maja swoje plusy jak i minusy np trzeba si─Ö namacha─ç.

Ale og├│lnie ja bym obstawia┼éa przy Z-Star jak bym mia┼éa kupi─ç r─Öczn─ů. Cena przyst─Öpna, jako┼Ťciowa bardzo dobra, idealna do traw, li┼Ťci, ┼éodyg i nie tylko, owoce i warzywa tez da rad─Ö. Fajna jest obudowa bo mo┼╝na podejrze─ç jak si─Ö wyciska :)

mo┼╝na obejrze─ç :

http://www.youtube.com/watch?v=ArCQedXV ... re=related

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 mar 2011, o 06:25 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 lut 2009, o 19:12
Witam Megan na naszym forum :)
Faktycznie wszystkie te elektryczne maszynki wypychaj─ů powoli to co r─Öczne. Czasem a┼╝ ┼╝al, no ale cz┼éowiek staje si─Ö coraz wygodniejszy :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 maja 2011, o 10:51 
http://allegro.pl/wyciskarka-versapers- ... 61452.html

Ta jest najlepsza

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 maja 2011, o 10:57 
http://allegro.pl/z-star-reczna-wyciska ... 30489.html
Z-star jest najlepszy jesl;i chodzi o reczna wyciskarke

ale warto skusi─ç sie tez na matstone 6w1 niewiele drozszy:

http://allegro.pl/wyciskarka-matstone-6 ... 49473.html

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 maja 2011, o 18:43 
Witam

Ja r├│wnie┼╝ zastanawiam si─Ö nad kupnem wyciskarki - r─Öcznej, ze wzgl─Ödu na to, ┼╝e elektryczne przekraczaj─ů m├│j bud┼╝et. Przeszuka┼éem kilka for dla wegetarian oraz witarian og├│lnie polecane s─ů te kt├│re wymieni┼éa TaxCollector :
-Healthy Juice - jak dla mnie zbyt plastykowy - chciałbym wyciskać również twardsze owoce i warzywa
-Z-Star - za drogi i te┼╝ mi si─Ö wydaje niezbyt stabilny
-Manual Juicer - te┼╝ dosy─ç drogi jednak mam dla niego alternatyw─Ö mo┼╝e kto┼Ť si─Ö podzieli opini─ů na temat urz─ůdzenia o nazwie BERGNER BG-3710 [http://allegro.pl/zeliwna-wyciskarka-do-sokow-bergner-promocja-i1611349094.html]

R├│┼╝nice mi─Ödzy Manual Juicer a BERGNER BG-3710 :
-cena
-materiał:ten pierwszy-stal nierdzewna, drugi-odlew żeliwa, stal nierdzewna, podobno rdzewieje(1 opinia na forum wege)

Jednak jest jeszcze jedna maszynka u nas trudno dost─Öpna, to czeska firma : Lis na ovoce PORKERT 2A

Mo┼╝e kto┼Ť wie gdzie j─ů dosta─ç za rozs─ůdn─ů cen─Ö ?

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 maja 2011, o 15:59 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 lut 2009, o 19:12
Niestety o tej nie słyszałam, natomiast to co wspomina Tax, to faktycznie dobre modele

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 maja 2011, o 21:29 
[quote="Daniel"]Witam

Ja r├│wnie┼╝ zastanawiam si─Ö nad kupnem wyciskarki - r─Öcznej, ze wzgl─Ödu na to, ┼╝e elektryczne przekraczaj─ů m├│j bud┼╝et. Przeszuka┼éem kilka for dla wegetarian oraz witarian og├│lnie polecane s─ů te kt├│re wymieni┼éa TaxCollector :
-Healthy Juice - jak dla mnie zbyt plastykowy - chciałbym wyciskać również twardsze owoce i warzywa
-Z-Star - za drogi i te┼╝ mi si─Ö wydaje niezbyt stabilny
-Manual Juicer - te┼╝ dosy─ç drogi jednak mam dla niego alternatyw─Ö mo┼╝e kto┼Ť si─Ö podzieli opini─ů na temat urz─ůdzenia o nazwie BERGNER BG-3710 [http://allegro.pl/zeliwna-wyciskarka-do-sokow-bergner-promocja-i1611349094.html]

R├│┼╝nice mi─Ödzy Manual Juicer a BERGNER BG-3710 :
-cena
-materiał:ten pierwszy-stal nierdzewna, drugi-odlew żeliwa, stal nierdzewna, podobno rdzewieje(1 opinia na forum wege)

Jednak jest jeszcze jedna maszynka u nas trudno dost─Öpna, to czeska firma : Lis na ovoce PORKERT 2A

Mo┼╝e kto┼Ť wie gdzie j─ů dosta─ç za rozs─ůdn─ů cen─Ö ?[/quote]

Nie znajdziesz nic lepszego z r─Öcznych od z-star - jest bardzo stabilny wa┼╝y z 3kg(alumniniowa obudowa) - jest wielki, na zdj─Öciach tego nie wida─ç - od solo star r├│┼╝ni si─Ö tylko nap─Ödem...
pozdrawiam
m.

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 cze 2011, o 17:38 
Witam

Dzi─Ökuje za odpowiedzi. P├│ki co z powodu ma┼éych funduszy kr─Öc─Ö wyciskark─ů BERGNER BG-3710. Do┼Ť─ç ciekawym faktem jest, ┼╝e na g├│rze obudowy (tam gdzie wrzuca si─Ö owoce czy warzywa) pisze 2a . Mam wra┼╝enie jakby kto┼Ť ewidentnie zrobi┼é podr├│b─Ö Lis na ovoce PORKERT 2A, nie widzia┼éem tej maszynki jednak nazwa modelu sama to sugeruje. W sumie maszynka jest identyczna jak Manual Juicer z t─ů r├│┼╝nic─ů, ┼╝e ta kt├│r─ů posiadam jest z ┼╝eliwa i jak si─Ö domy┼Ťlacie ┼Ťciera si─Ö ┼Ťlimak (ta wielka ┼Ťruba).
Co do HealthyJuicer na tym filmie [http://www.youtube.com/watch?v=Jzm0-gZIpPU&feature=related] wida─ç w momencie 2:25 jak krojona jest marchewka w paski a w 2:32 wida─ç jak wyskakuj─ů wi├│rki, wi─Öc chyba nie jest taka z┼éa do twardych warzyw. Tutaj zalet─ů jest sitko nak┼éadane na pojemnik a nie wewn─ůtrz maszynki (mi osobi┼Ťcie zatyka sie po kilku warzywach tzn. sok leci ale s┼éabo, bo wyciskam mi─ů┼╝sz-mo┼╝e zbyt d┼éugo ┼Ťrub─Ö mam zakr─Öcon─ů ? nie wiem)
Jakby kto┼Ť chcia┼é wi─Öcej info to powiedzcie :)

Pozdrawiam

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 22 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: