ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 20 lis 2017, o 00:11

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 34 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Kt├│ra wyciskarka r─Öczna jest najlepsza? :D
PostNapisane: 26 cze 2011, o 22:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 cze 2011, o 22:22
Witam, ja akurat nie znam ┼╝adnej poza Z-Star, bo go sama mam:) Dla mnie za t─ů cen─Ö sprawdza si─Ö idelanie ale oczywi┼Ťcie wola┼éabym mie─ç takiego Green Star elite, ale cena jak dla mnie zab├│jcza. C├│┼╝ mog─Ö o mojej wyciskarce powiedzie─ç, normalnie faktycznie kosztuje ponad 500 z┼é ale teraz jest promocja http://www.vitajuice.pl/z-star.html , mo┼╝na zaoszczedzi─ç na przysz┼ée warzywka i owoce :)

Daje rad─Ö zar├│wno z marchewk─ů, jab┼ékami, pomara┼äczami ale te┼╝ z sa┼éat─ů. Dobrze przykr─Öcona, nie rusza si─Ö, mo┼╝na zabrac ze sob─ů wsz─Ödzie, do rodziny , na dzia┼ék─Ö, bez kabla :)O wiele ┼éatwiej myje si─Ö ni┼╝ elektryczna, to tak jak maszynka do mi─Ösa:)

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 lip 2011, o 17:51 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 lip 2011, o 17:50
Witam mnie r├│wnie┼╝ interesuje wyciskarka r─Öczna Z-star, lecz mam pytanie, czy wk┼éadane do niej warzywa mog─ů by─ç ca┼ée, czy musz─ů by─ç w jaki┼Ť kawa┼ékach czy jeszcze jako┼Ť rozdrobione, og├│lnie mam problemy z cer─ů i interesuj─ů mnie soki z marchwi jab┼éek burak, lecz pewnie inne te┼╝ zaczn─Ö pic...

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 sie 2011, o 13:18 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 sie 2009, o 09:16
W sumie zale┼╝y to od tego, jak du┼╝e owoce chcesz tam wk┼éada─ç. Wiadomo, ┼╝e np. ananasa ca┼éego sie tam nie da wcisn─ů─ç :)
Og├│lnie zawsze lepiej jest, jak si─Ö owoce pokroi.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 wrz 2011, o 22:08 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 lip 2011, o 17:50
Kod:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1846945375

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 lut 2012, o 10:54 

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 lut 2012, o 10:40
Witam,

Co do tego Z-star to:

Czy w soku jest du┼╝o cz─Ö┼Ťci sta┼éych owoc├│w? Czy w przypadku jab┼éek uzyskuje si─Ö w miar─Ö normalny sok, czy przecier? - w wielu przypadkach wyciskarek w┼éa┼Ťnie pono─ç tak jest. Jaka jest efektywno┼Ť─ç tego procesu, ile zajmie przerobienie kg jab┼éek? 5 minut, 20? (Oczywi┼Ťcie pokrojonych, na ─çwiartki)

Zbli┼╝a si─Ö sezon owocowy i przymierzam si─Ö powoli do zakupu wyciskarki, nie ┼Ťpi─Ö na pieni─ůdzach i chcia┼ébym aby ten zakup by┼é udany.

Dzi─Ökuj─Ö za odpowiedzi

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 pa┼║ 2012, o 23:20 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 pa┼║ 2012, o 23:11
A jak cenowo przedstawiaja sie w ogole takie bardzo dobre wyciskarki i gdzie najlepiej kupic? bo slyszalem, ze przez internet nie warto...

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 lis 2012, o 22:40 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 lis 2012, o 22:33
hej! ja polecam Ci w┼éa┼Ťnie Healthy Juicer, u mnie wysiska wszystko, te twarde warzywka te┼╝. Mo┼╝esz te┼╝ wybra─ç co┼Ť z zelmera, troch─Ö ich sprz─Ötu w domu mam i nie zawi├│d┼é mnie nigdy.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 lis 2012, o 10:51 

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 lis 2012, o 15:50
A co je┼Ťli szukam czego┼Ť na "studenck─ů" kiesze┼ä? czyli sprawny ale nie najdro┼╝szy sprz─Öt?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 wrz 2013, o 20:33 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 wrz 2013, o 20:20
Z-Stara mam ju┼╝ 3 rok, sprawuje si─Ö bardzo dobrze gdy wyciskam sok z trawy pszenicznej, pomara┼äczy czy pomidor├│w itp. Tak jak wszystkie wyciskarki r─Öczne, jak sama nazwa wskazuje s┼éu┼╝─ů do wyciskania r─Öcznego wi─Öc nie ma co my┼Ťle─ç, ┼╝e z buraka wyci┼Ťniemy sok gdy wrzucimy dwie jego po┼é├│wki :D Jab┼éko, marchew wyciskam ale kroje na drobne. Sama obecnie jestem na etapie wzmo┼╝onego poszukiwania elektrycznej wyciskarki, mo┼╝e co┼Ť polecicie :) my┼Ťl─Ö o http://www.vitajuice.pl/greenstar.html

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 31 sty 2014, o 14:02 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 gru 2013, o 13:38
Jak bym miała brać Z-stara to chyba najnowszego ma dodatkowo funkcję homogenizowania do past i sorbetów, co chyba w ręcznych się nie zdarza, oraz dwie końcówki do makaronu.

Model 710 jest chyba takim przej┼Ťciem pomi─Ödzy r─Öczn─ů a elektryczn─ů wyciskark─ů w rozs─ůdnej cenie aha i 710 jest BPA Free. Z pewno┼Ťci─ů ciekawy produkt do przemy┼Ťlenia.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 34 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: