ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 20 cze 2018, o 09:42

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2

Co wolicie ?
Soki
Nektary
Napoje
Wod─Ö mineraln─ů
Inne (napisz jakie)
Mo┼╝esz wybra─ç tylko jedn─ů opcj─Ö

Poka┼╝ wyniki
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Co wolicie: Soki, napoje, nektary czy wod─Ö mineraln─ů ?
PostNapisane: 9 lut 2018, o 16:25 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2017, o 01:13
Te┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e woda to najlepsza z mo┼╝liwych napoi do spo┼╝ycia. Przede wszystkim jest najzdrowsza, chocia┼╝ w tym przypadku warto skupi─ç na tym co si─Ö kupuje. Znane i drogie nie oznacza wcale lepsze, to ┼╝e p┼éacimy du┼╝e pieni─ůdze za popularn─ů mark─Ö, nie oznacza, ┼╝e woda jest najwy┼╝szej jako┼Ťci. Sama szukam do siebie odpowiedniej warto┼Ťciowo wody mineralnej i opar┼éam si─Ö na tym rankingu > http://www.wodamineralna.netmark.pl/ Pi┼é kto┼Ť Muszy┼äskie Zdroje ? Nigdy o niej nie s┼éysza┼éam, a zgodnie z rankingiem jest numerem jeden ! Wiecie mo┼╝e ile kosztuje taka woda ? Chyba widzia┼éam j─ů ostatnio w Netto, ale nie zwr├│ci┼éam uwagi ! Koniecznie musz─ů j─ů wypr├│bowa─ç.

Zg┼éo┼Ť ten post
G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Co wolicie: Soki, napoje, nektary czy wod─Ö mineraln─ů ?
PostNapisane: 12 cze 2018, o 13:24 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 cze 2017, o 06:31
Ja jednak najcz─Ö┼Ťciej si─Ögam po wod─Ö z cytryn─ů. Taki nap├│j orze┼║wia mnie najbardziej i mam wra┼╝enie, ┼╝e najlepiej gasi moje pragnienie. Ostatnio zam├│wi┼éam sobie na https://strefafiltrow.pl/dzbanki-filtrujace.html, dzabek filtruj─ůcy, dzi─Öki kt├│remu mog─Ö sobie pi─ç wod─Ö z kranu po jej wcze┼Ťniejszym przefiltrowaniu i nie musz─Ö ju┼╝ d┼║wiga─ç ci─Ö┼╝kich pakiet├│w z butelkami mineralnej do domu :)

Zg┼éo┼Ť ten post
G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Bing [Bot] i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: