ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 24 cze 2018, o 23:57

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 27 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Bielizna w internecie
PostNapisane: 8 sty 2018, o 16:08 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 wrz 2017, o 03:10
Super, ┼╝e poruszy┼éy┼Ťcie ten temat. Na og├│┼é jestem zbyt nie┼Ťmia┼éa na zakupy w galerii handlowej czy nawet w mniejszym sklepie z bielizn─ů, dlatego poszukuje podpowiedzi, je┼Ťli chodzi o sklep z bielizn─ů damsk─ů online. Znalaz┼éam taki https://www.ettiene.pl/ i po przejrzeniu, s─ůdz─Ö ┼╝e znalaz┼éabym tam co┼Ť dla i na siebie. Moje pytanie tylko jest takie - czy b─Öd─Ö mia┼éa prawo ewentualnego zwrotu biustonosza, je┼Ťli go przymierz─Ö na bluzk─Ö? Jak s─ůdzicie?

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 lut 2018, o 16:16 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 lip 2015, o 15:50
Je┼Ťli szukacie bardzo dobrej jako┼Ťci sklepu internetowego gdzie mo┼╝ecie zakupi─ç wysokiej klasy bielizn─Ö to polecam https://unikat-comp.pl super sprawdzona oferta ! :) Tylko i wy┼é─ůcznie sprawdzone oferty !

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 20 lut 2018, o 12:33 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 wrz 2017, o 03:10
Ja kupuj─Ö bielizn─Ö w Internecie i ┼║le sie z tym nie czuj─Ö. Kiedy do mnie przyjdzie, zawsze j─ů przepieram minimum dwa razy. Zreszt─ů w sklepach te┼╝ wszyscy dotykaj─ů i w og├│le, wi─Öc jest to r├│wnie sterylne. By wiedzie─ç, co kupuj─Ö, dok┼éadnie studiuj─Ö opisy. Ostatnio na przyk┼éad kupi┼éam majtki figi po ni┼╝szej cenie ni┼╝ mog┼éam stacjonarnie i mi s┼éu┼╝─ů.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 lut 2018, o 22:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 lut 2018, o 22:34
Kamilka75 napisał(a):
Super, ┼╝e poruszy┼éy┼Ťcie ten temat. Na og├│┼é jestem zbyt nie┼Ťmia┼éa na zakupy w galerii handlowej czy nawet w mniejszym sklepie z bielizn─ů, dlatego poszukuje podpowiedzi, je┼Ťli chodzi o sklep z bielizn─ů damsk─ů online.

Ja te┼╝ tak mam... Jak wchodz─Ö do sklepu, to czuj─Ö si─Ö jak taki intruz, zw┼éaszcza jak chc─Ö troch─Ö poprzebiera─ç i poprzymierza─ç. A wiadomo, ┼╝e to nie jest hop siup, wchodzi i pierwsz─ů rzecz kupujesz. Szczeg├│lnie je┼Ťli chodzi o staniki, o czym panie za pewno wiedz─ů. Ju┼╝ dawno zamieni┼éam stacjonarne sklepy na ten w internecie - https://www.bielizna9.com/. Wyb├│r jest bardzo du┼╝y, rozmiar├│wka w pe┼éni dost─Öpna, modeli te┼╝ ca┼ée mn├│stwo... I ju┼╝ martwi─ç si─Ö nie musz─Ö, gdy znowu trzeba uzupe┼éni─ç p├│┼ék─Ö ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 mar 2018, o 22:45 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 lis 2017, o 17:28
Zamawiam sobie w┼éa┼Ťnie jak─ů now─ů bielizn─Ö i mam ma┼éy k┼éopot: jaki stanik za┼éo┼╝y─ç pod bia┼é─ů bluzk─Ö, bo musz─Ö znale┼║─ç taki, aby w┼éa┼Ťnie go tak wykorzystywa─ç, bo zawsze u mnie jest niestety z tym spory problem.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 mar 2018, o 19:48 

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 mar 2018, o 19:44
Zgadzam si─Ö jak najbardziej, sama uwielbiam to, jak czuj─Ö si─Ö w kusz─ůcej bieli┼║nie :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 mar 2018, o 12:06 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 pa┼║ 2017, o 19:56
zdarza mi si─Ö kupowa─ç bielizn─Ö w sieci ale tylko w miejscach ju┼╝ wcze┼Ťniej sprawdzonych przeze mnie lub znajomych. Najch─Ötniej zagl─ůdam jednak do stacjonarnego sklepu Lady's Place w Warszawie ( maj─ů dwa lokale w centrum i na Tarchominie ). Mo┼╝na tam skorzysta─ç z pomocy brafitterki, okazuje si─Ö, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç kobiet nosi zle dobrany rozmiar czy fason.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 mar 2018, o 14:32 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 kwi 2016, o 07:24
Fajn─ů nocn─ů koszulk─Ö kupowa┼éem dziewczynie tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska z tego co widze to maj─ů tam du┼╝o wi─Öksz─ů ofert─Ö wi─Öc jak jaka┼Ť pani czego┼Ť szuka to polecam zerkn─ů─ç na ten sklep.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 mar 2018, o 11:19 
Młodszy Nektariusz
Młodszy Nektariusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2016, o 19:07
Bardzo fajn─ů opcj─ů mo┼╝e by─ç te┼╝ bielizna erotyczna. Je┼Ťli chcecie zaskoczy─ç swojego partnera to koniecznie zajrzyjcie na stron─Ö https://skleperos24.pl/. My┼Ťl─Ö, ┼╝e obydwoje b─Ödziecie zachwyceni efektami :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 mar 2018, o 17:47 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 wrz 2017, o 17:07
Wszystko fajnie, tylko ci─Ö┼╝ko jest znale┼║─ç co┼Ť naprawd─Ö co b─Ödzie ┼éadnie le┼╝a┼éo i zapewnia┼éo odpowiedni komfort. Wiadomo jak jest z rozmiar├│wk─ů - nie jest ona r├│wna. Jak kupujecie komplety bielizny to biustonosz jest ok, a za┼Ť majtki za du┼╝e. Znacie to sk─ůd┼Ť? Dlatego ja wybieram takie miejsca jak https://www.gaia.com.pl/tabela.html gdzie mog─Ö sobie idealnie dopasowa─ç bielizn─Ö i to online.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 27 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: