ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 18 cze 2018, o 11:49

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Planowanie wakacji
PostNapisane: 14 maja 2018, o 15:51 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 lis 2017, o 17:28
Planuj─ůc wakacje w tym roku chcia┼ébym poje┼║dzi─ç na rowerze, nawet wyje┼╝d┼╝aj─ůc za granice. Teraz moje pytanie jak odpowiednio spakowa─ç i przewie┼║─ç rower samolotem. Uda┼éo mi si─Ö znale┼║─ç taki artyku┼é https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... ki_i_torby i widz─Ö, ┼╝e s─ů takie mo┼╝liwo┼Ťci tylko czy jest to praktyczne. Kto┼Ť ma w tym jakie┼Ť do┼Ťwiadczenie ?

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Planowanie wakacji
PostNapisane: 15 maja 2018, o 20:12 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2016, o 19:36
Ja wakacje zawsze planuje du┼╝o wcze┼Ťniej jednak nie zawsze mi si─Ö to udaje. W tym roku my┼Ťla┼éam o wyprawie motocyklowej po Gruzji z nimi https://time2moto.pl/ jednak ci─Ö┼╝ko o urlop w okresie letnim. Jak si─Ö nie uda wybior─Ö si─Ö do Hiszpanii zim─ů. Niemniej jednak jeden z tych pomys┼é├│w musz─Ö zrealizowa─ç :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 maja 2018, o 16:45 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2017, o 20:32
Ja stawiam na zagraniczny wyjazd. Co roku je┼║dzi┼éam z biurem podr├│┼╝y ale teraz organizuje wyjazd do W┼éoch na w┼éasn─ů r─Ök─Ö. Mam ju┼╝ wszystko za┼éatwione - noclegi, bilety lotnicze na nawet parking Balice pod lotniskiem. Nawet nie spodziewa┼éam si─Ö, ┼╝e tak szybko uda si─Ö wszystko za┼éatwi─ç. Planowanie wakacji nie jest trudne, tylko trzeba si─Ö dobrze zorganizowa─ç. Ju┼╝ nie mog─Ö doczeka─ç si─Ö urlopu :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 maja 2018, o 09:45 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 11:28
A ja w tym roku zamierzam swoje dzieci wys┼éa─ç gdzie┼Ť za granic─Ö. Co prawda nie wybra┼éam jeszcze dok┼éadnie miejsca ale bardzo ciekawie wygl─ůda wed┼éug mnie oferta jak─ů posiada biuro https://www.atas.pl/ Je┼╝eli nie masz pewno┼Ťci, kt├│ry z oboz├│w b─Ödzie najodpowiedniejszy dla twojego dziecka, to po prostu zapytaj swoje dziecko, gdzie ono chcia┼éoby sp─Ödzi─ç wolny czas. Bardzo mo┼╝liwe, ┼╝e podsunie ci kilka pomys┼é├│w. Twoim zadaniem b─Ödzie tylko wybra─ç najodpowiedniejsz─ů propozycj─Ö. Dzi─Öki temu i ty, jak r├│wnie┼╝ tw├│j potomek, b─Ödziecie zadowoleni. Wa┼╝ne jest tak┼╝e aby program obozu by┼é dostosowany do temperamentu dziecka. Wycieczki piesze, du┼╝o ruchu na ┼Ťwie┼╝ym powietrzu zapewne spodobaj─ů si─Ö aktywnemu nastolatkowi. Jednak s─ů te┼╝ tacy, kt├│rzy czuj─ů si─Ö dobrze tylko w jednym miejscu. Wyjazdy na obozy m┼éodzie┼╝owe firma ATAS realizuje z powodzeniem ju┼╝ od ponad 20 lat. Propozycje wyjazd├│w turystyczno-wypoczynkowych kieruje do ambitnej m┼éodzie┼╝y, kt├│ra jest ciekawa ┼Ťwiata i ma w sobie pasj─Ö podr├│┼╝nika. Grupy wracaj─ů z wakacji pe┼éne pozytywnej energii i cz─Östo ju┼╝ my┼Ťl─ů o wyje┼║dzie na kolejny rok.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 maja 2018, o 01:39 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 lis 2017, o 17:28
My mamy zaplanowane wakacje w Wielkopolsce. Planujemy zakwaterowa─ç si─Ö w tym miejscu hotelmikorzyn.pl/, ale jeszcze nie wiemy, czy wybierzemy domki letniskowe, czy o┼Ťrodek wypoczynkowy. Opcji jest sporo, okolica pi─Ökna i du┼╝o, du┼╝o r├│┼╝nych atrakcji.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 maja 2018, o 15:24 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 lis 2017, o 18:09
R├│wnie┼╝ lubi─Ö na wakacjach poje┼║dzi─ç sobie rowerem, ale za bardzo nie lubi─Ö go ze sob─ů taszczy─ç. W wi─Ökszo┼Ťci miast s─ů na szcz─Ö┼Ťcie wypo┼╝yczalnie rower├│w (https://www.veloking.pl/wypozyczalnia-rowerow-i-gokartow/ul-jelitkowska-10a-gdansk-jelitkowo/), gdzie za grosze mo┼╝na sobie wypo┼╝yczy─ç pojazd. Dzi─Öki temu nie trzeba kombinowa─ç z umieszczaniem samochodu na samochodzie i jednocze┼Ťnie i tak zwiedza─ç okolic─Ö w┼éa┼Ťnie rowerem.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: