ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 20 cze 2018, o 20:53

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 15 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Przepisy na dania obiadowe
PostNapisane: 4 mar 2018, o 13:15 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 mar 2018, o 12:39
┼Üwietne s─ů takie domowe przepisy! Niestety czasami brakuje mi czasu i musz─Ö zrobi─ç co┼Ť szybko i wtedy decyduj─Ö si─Ö na gotowe dania obiadowe ze strony http://www.primavika.pl/ Powiem Wam, ┼╝e wcze┼Ťniej nigdy nie by┼éam zwolenniczk─ů tego typu produkt├│w, ale te s─ů smaczne no i sk┼éad maj─ů ca┼ékiem dobry.

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 mar 2018, o 19:54 

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 mar 2018, o 19:52
Mo┼╝e zerknij na jakie┼Ť strony internetowe dedykowane w┼éa┼Ťnie gotowaniu? Tam pr─Ödzej znajdziesz jakie┼Ť fajne pomys┼éu :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 maja 2018, o 06:35 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 wrz 2017, o 03:10
A czy macie jakie┼Ť pomys┼éy na dania obiadowe z takimi p┼éatkami jaglanymi https://kupiec.pl/produkt/platki-jaglane/ ? Czy s─ů one spisane jedynie na ┼Ťniadania, ewentualnie kolacje? Od niedawna pr├│buj─Ö si─Ö rozezna─ç w tym ca┼éym zdrowym ┼╝ywieniu, ale ┼Ťrednio mi idzie i szukam podpowiedzi na r├│┼╝nych stronach i forach. Mo┼╝e i wy jeste┼Ťcie mi w stanie pom├│c?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 maja 2018, o 13:03 

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 maja 2018, o 12:56
Wydaje mi si─Ö, ┼╝e p┼éatki jaglane jedynie na ┼Ťniadanie lub kolacje. Oczywi┼Ťcie mog─Ö si─Ö myli─ç. Nie znalaz┼éa┼Ť na internecie jaki┼Ť przepis├│w?

Nienawidzi┼éem go na pocz─ůtku. Wydawa┼é si─Ö taki arogancki i pewny siebie, a ty zachowywa┼éa┼Ť si─Ö tak, jakby to on zawiesi┼é ksi─Ö┼╝yc... Sprawd┼║ motocyklowe przewody hamulcowe i wybierz odpowiednie do Twojego motocykla

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 cze 2018, o 09:48 
Wodnik
Wodnik

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 lis 2017, o 11:35
Ja gor─ůco polecam Ci takie dania jednogarnkowe. S─ů super i w domu, i do pude┼éka do pracy. Wybierz sobie baz─Ö, np. komos─Ö ry┼╝ow─ů, kasze jaglan─ů, j─Öczmienn─ů. To moja ulubiona http://melvit.pl/p_kasza-jeczmienna-wiejska-900-g_33. Nie lubi─Ö gryczanej, bo dla mnie jest za gruba, a ja zdecydowanie wole takie delikatne kasze! Mega opcja to te┼╝ kuskus! Do tego daje w─Ödzonego ┼éososia, podduszonego indyka, raczej jakie┼Ť chude mi─Ösko. A potem szaleje z tym co mam. Jak mam ┼Ťwie┼╝e warzywa, daje broku┼é, kalafior, szparagi, buraki i inne. Jak nie mam to zawsze znajd─Ö w domu jakie┼Ť puszki i s┼éoiki. Super dodatkiem s─ů suszone pomidory, puszka marchewki z groszkiem, kukurydza. Wszystko mo┼╝esz zala─ç passat─ů pomidorow─ů albo innym sosem, ┼╝eby by┼éo takie soczyste, a nie wysuszone i codziennie masz inny obiad, a przygotowanie to tak na prawd─Ö to samo. Zdecydowanie wol─Ö tak─ů kuchni─Ö, ni┼╝ schabowego z ziemniakami i polecam. Jest pysznie!! :D

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 15 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: