ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 22 kwi 2018, o 10:21

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 207 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Co robi─ç w wolnym czasie?
PostNapisane: 3 pa┼║ 2017, o 01:59 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 pa┼║ 2017, o 00:30
Uwielbiam aran┼╝acj─Ö wn─Ötrz. Ale tylko je┼╝eli sama wyrabiam elementy wystroju :) Jestem (z natury) majsterkowiczem i - co nie jest stereotypowo kobiece - interesuj─ů mnie takie rzeczy jak np. stelitowanie pi┼é! Uwielbiam takie narz─Ödzia :)

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 3 pa┼║ 2017, o 13:02 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 wrz 2017, o 03:10
W wolnym czasie przede wszystkim odpoczywam, albo z muzyk─ů, albo z dobra ksi─ů┼╝k─ů. Nie ma co si─Ö przem─Öcza─ç. Czasem lubi─Ö gdzie┼Ť wyj┼Ť─ç, wszystko zale┼╝y od okoliczno┼Ťci. ;) czasem si─Ö najzwyczajniej nudz─Ö.
A propo tematu zainteresowa┼ä i czasu wolnego. Czy s─ůdzicie, ┼╝e warto dziecko "pchn─ů─ç" w taniec? Marcelinka mojej siostry ma mas─Ö niespo┼╝ytej energii i tak si─Ö zastanawia┼éy┼Ťmy nad stron─ů http://www.taniec.com.pl/ , kt├│ra oferuje wiele kurs├│w i zaj─Ö─ç tanecznych. Ma┼éa lubi s┼éucha─ç muzyki i ta┼äczy─ç. My┼Ťlicie ┼╝e warto j─ů zapisa─ç na takie co┼Ť? ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 3 pa┼║ 2017, o 17:58 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 pa┼║ 2017, o 16:40
Stwierdzenie, ┼╝e ka┼╝dy ma jak─ů┼Ť pasj─Ö, jest pewnie przesadzone, jednak przy g┼é─Öbszym zastanowieniu z pewno┼Ťci─ů znajdziesz co┼Ť, co ci─Ö interesuje i co chcesz rozwija─ç. Je┼╝eli nie wiesz, na co po┼Ťwi─Öci─ç czas, przemy┼Ťl dok┼éadnie co lubisz robi─ç. Mo┼╝e by─ç to cokolwiek z ka┼╝dej dziedziny. Kiedy┼Ť robi┼ée┼Ť szalik na drutach i bardzo ci─Ö to zrelaksowa┼éo? A mo┼╝e nawleka┼ée┼Ť koraliki na ┼╝y┼éki, robi─ůc bi┼╝uteri─Ö i sprawia┼éo ci to przyjemno┼Ť─ç?

Uwielbiasz si─Ö ba─ç i czu─ç adrenalin─Ö w czasie ogl─ůdania horror├│w? Je┼Ťli takich rzeczy jest wi─Öcej ÔÇô zapisz je na kartce. Kiedy wszystko b─Ödzie spisane, przeanalizuj, co mo┼╝esz w zwi─ůzku z tym zrobi─ç. Kup druty i w┼é├│czki, poszukaj wzor├│w (najlepiej zacznij od prostych) i wyznacz sobie kilka godzin w tygodniu, w kt├│rych po┼Ťwi─Öcisz si─Ö tylko temu. W trakcie ─çwicze┼ä mo┼╝esz dodatkowo s┼éucha─ç ciekawych audycji w radiu, poznawa─ç now─ů muzyk─Ö, s┼éucha─ç audiobook├│w lub ogl─ůda─ç co┼Ť, na czym nie musisz si─Ö bardzo skupia─ç, np. komediowe seriale.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 pa┼║ 2017, o 12:08 

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 pa┼║ 2017, o 12:06
Ja teraz ucz─Öszczam na lekcja ta┼äca. Pr├│cz tego lubi─Ö wynaj─ů─ç salk─Ö do pobawienia si─Ö solo lub ze znajomymi. Korzystamy z http://www.larosanegra.wroclaw.pl/sala-do-wynajecia i bawimy si─Ö ile mo┼╝na :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 pa┼║ 2017, o 05:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 pa┼║ 2017, o 05:33
Konkretny wysi┼éek fizyczny zawsze b─Ödzie w cenie, to jest pewne. Do tego tylko doda─ç odpowiedni─ů muzyk─Ö w trakcie i ksi─ů┼╝k─Ö po treningu.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 pa┼║ 2017, o 20:33 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 pa┼║ 2017, o 17:52
jak to co robi─ç w wolnym czasie? Soki robi─ç z drinami! Pozdrawiam gor─ůco

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 lis 2017, o 19:14 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 mar 2017, o 17:35
ja na co dzie┼ä lubi─Ö s┼éucha─ç muzyki elektronicznej na http://www.electronicbeats.pl/ czasami tez lubie tam poczyta─ç o moich ulubionych artystach, albo poogl─ůda─ç bilety :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 lis 2017, o 19:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 mar 2017, o 17:35
ja lubi─Ö czyta─ç ksi─ů┼╝ki, ─çwiczy─ç, ale najbardziej to lubi─Ö buszowa─ç na portalu http://www.electronicbeats.pl/ i s┼éucha─ç muzyki, bo tam naprawd─Ö leci ┼Ťwietna muzyka elektroniczna

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 lis 2017, o 08:02 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 lis 2017, o 07:52
W wolnym czasie najlepiej zaj─ů─ç si─Ö swoimi zainteresowaniami. Je┼Ťli ich nie mamy to warto znale┼║─ç co┼Ť sobie co b─Ödzie nas spe┼énia┼éo i co b─Ödziemy robi─ç tylko dla siebie. Ja lubi─Ö biega─ç i gra─ç w siatk├│wk─Ö ze znajomymi. Czasami lubi─Ö po prostu poczyta─ç ksi─ů┼╝ki.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 lis 2017, o 14:14 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 maja 2017, o 13:51
Ja w wolnym czasie naprawd─Ö lubi─Ö podr├│┼╝owa─ç. W mojej okolicy znajduje si─Ö stosunkowo wiele atrakcyjnych miejsc, ale i tak najcz─Ö┼Ťciej bywam w Krakowie, kt├│re jest wr─Öcz rajem dla turyst├│w. Ca┼éy czas o tym mie┼Ťcie dowiaduj─Ö si─Ö czego┼Ť nowego ÔÇô jest tak przede wszystkim podczas wycieczek u boku sprawdzonego przewodnika. Podczas ostatniej wizyty przewodnikiem mojej grupy by┼éa pani Aneta Dziedzic-Lis, kt├│ra w ciekawy spos├│b opowiada┼éa o Krakowie. Jest to z pewno┼Ťci─ů jedno z polskich miast, kt├│re po prostu trzeba odwiedzi─ç. Jakby┼Ťcie chcieli nieco poczyta─ç o tym mie┼Ťcie i przekona─ç si─Ö, ┼╝e warto je odwiedzi─ç, to polecam stronk─Ö http://krakow-przewodnicy.pl/ ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 207 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 8 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: