ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 20 cze 2018, o 15:06

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 26 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Kancelaria adwokacka
PostNapisane: 9 lis 2016, o 10:11 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 pa┼║ 2016, o 11:57
Cze┼Ť─ç, posiadam ma┼é─ů firm─Ö budowlan─ů i ostatnio wpad┼éem w niema┼ée problemy, potrzebuj─Ö dobrego i sprawdzonego adwokata, najlepiej blisko ┼üodzi, mogliby┼Ťcie mi poleci─ç kilku o kt├│rych s┼éyszeli┼Ťcie, ┼╝e s─ů na prawd─Ö skuteczni ? Znajomi bardzo polecali mi adwokat ┼é├│d┼║ , mogliby┼Ťcie si─Ö wypowiedzie─ç na jego temat ? Pozdrawiam.

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Kancelaria adwokacka
PostNapisane: 9 lis 2016, o 19:47 

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 lis 2016, o 18:52
Niez┼é─ů ofert─Ö posiada ta kancelaria adwokacka, super portfolio. B─Öd─Ö wiedzia┼é na przysz┼éo┼Ť─ç w razie problem├│w !

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 sty 2017, o 18:49 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sie 2016, o 10:12
Je┼╝eli jeste┼Ť z ┼Ťl─ůska to warto zastanowi─ç si─Ö nad wsp├│┼éprac─ů z http://www.kancelaria-szip.pl/pl/zespol ... mosci.html . Zajmuj─ů si─Ö prawem nieruchomo┼Ťci, prawem e-commercem, czy marketingiem. Do ka┼╝dego klienta podchodz─ů powa┼╝ne z du┼╝ym indywidualizmem. Bo ka┼╝da sprawa jest ca┼ékiem inna.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 lut 2017, o 12:51 

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 lut 2017, o 12:44
Ja kancelari─Ö adwokack─ů znam z Krakowa, bo tutaj mieszkam, ale wiem, ┼╝e adwokat Krak├│w to bardzo dobry prawnik, kt├│ry zajmie si─Ö wszystkim. Udziela porad prawnych, reprezentuje przed s─ůdem, ale te┼╝ robi opinie prawne. Warto zasi─Ögn─ů─ç jego porady.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 mar 2017, o 09:18 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 gru 2016, o 10:23
Zawsze lepiej mie─ç gdzie┼Ť pod r─Ök─ů sprawdzon─ů kancelari─Ö adwokack─ů, szczeg├│lnie prowadz─ůc firm─Ö, gdzie mog─ů zaistnie─ç r├│┼╝ne, nieciekawe sytuacje. Dla os├│b ze ┼Ťl─ůska i okolic polecam us┼éugi jakie oferuje kancelaria Sosnowiec . Pomagaj─ů nie tylko firmom i przedsi─Öbiorcom ale tak┼╝e klientom indywidualnym i to w praktycznie ka┼╝dej ga┼é─Özi prawa.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 mar 2017, o 10:20 

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 mar 2017, o 13:33
To prawda, lepiej na wszelki wypadek mie─ç mo┼╝liwo┼Ť─ç zwr├│cenia sie do kogo┼Ť.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 kwi 2017, o 20:40 

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 kwi 2017, o 15:20
moge wam polecic jednego prawnika z katowic- adwokat katowice rozwod

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 maja 2017, o 09:11 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 sie 2016, o 15:19
Widz─Ö, ┼╝e dodajecie adwokat├│w z r├│┼╝nych miast, to ja rozbuduj─Ö jeszcze list─Ö o sprawdzon─ů i skuteczn─ů kancelari─Ö z Wroc┼éawia. Je┼Ťli kto┼Ť szuka adwokata w tym mie┼Ťcie to sprawd┼║cie sobie na http://adwokat-wroclaw.eu/specjalizacje/ jakimi sprawami zajmuje si─Ö najcz─Ö┼Ťciej ta kancelaria.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 cze 2017, o 15:40 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sie 2016, o 08:39
Ja chcia┼éam tylko doda─ç ┼╝e je┼Ťli macie problem z d┼éugami to po pomoc dla zad┼éu┼╝onych z komornikiem mo┼╝ecie si─Ö zwr├│ci─ç do prawnik├│w z Kancelarii Kopko, Zajm─ů si─Ö sporz─ůdzeniem pism procesowych dla d┼éu┼╝nika takich jak: odpowied┼║ na pozew, wniosek o przywr├│cenie terminu, sprzeciw, pozew o pozbawienie wykonalno┼Ťci tytu┼éu wykonawczego, negocjacje z wierzycielem lub komornikiem czy kompleksowa reprezentacja w s─ůdzie.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lis 2017, o 16:21 
Starszy Napojowiec
Starszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2016, o 19:36
Je┼╝eli potrzebujesz pomocy prawnej to ja poleca┼éabym Ci postawi─ç na kogo┼Ť sprawdzonego. Wiem, ┼╝e bardzo cz─Östo polecana jest kancelaria JST. Z prawa rodzinnego jest tam pani adwokat Iwona Sztubecka, za┼Ť z prawa pracy Tomasz Tomaszczyk. Oboje maj─ů bardzo dobr─ů opinie w┼Ťr├│d klient├│w :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 26 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 10 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: