ZarejestrujZaloguj 
Teraz jest 21 wrz 2017, o 03:27

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 75 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Jakie soki s─ů nalepsze?
PostNapisane: 7 kwi 2010, o 17:57 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 kwi 2010, o 17:42
Witam wszystkich forumowicz├│w:) ,

Pom├│┼╝cie!!Jestem m┼éod─ů osob─ů, kt├│ra bardzo lubi soki i pije je w du┼╝ych ilo┼Ťciach, ale jak wiadomo soki s─ů r├│┼╝ne i maj─ů r├│┼╝ne sk┼éady, niekt├│re s─ů wyj─ůtkowo sztuczne i niezdrowe, zawieraj─ů r├│┼╝ne substancje chemiczne, nigdy si─Ö nad tym nie zastanawia┼éam pije je w du┼╝ych ilo┼Ťciach bo potrzebuje,postanowi┼éam si─Ö ograniczy─ç do tych najlepszych, dlatego POM├ô┼╗CIE! JAK SOKI S─ä NAJLEPSZE??

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Re: Jakie soki s─ů nalepsze?
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 14:54 
Napojowiec
Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 sie 2009, o 15:30
Wiesz, najlepsze to s─ů te, kt├│re cz┼éowiek sobie samemu zrobi - wtedy wiadomo, co si─Ö pije.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 kwi 2010, o 20:21 

Soki, kt├│re si─Ö samemu wyciska sa zdrowe i pewne, moj problem jednak polega na tym, ┼╝e czesto nie mam czasu lub brakuje mi si┼éy na zrobienie samemu, wiec je kupuje bo najprosciej. Na co zwracacie uwage jak wybieracie soki? bo nawet jak jest napisane 100% soku to ten sam smak z roznych firm, roznie smakuje. Wiec na co zwracacie uwage na sk┼éad witamin, zawarto┼Ť─ç cukru, smak? Jakie polecacie?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 15:43 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 kwi 2010, o 15:39
Najlepsze s─ů na pewno soki, kt├│re sami przygotujemy. Polecam te┼╝ jednodniowe lub tymbarki. Przy zakupie sok├│w zwracam uwag─Ö szczeg├│lnie na zawarto┼Ť─ç cukru.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 17:25 
Osobi┼Ťcie najcz─Ö┼Ťciej pije Kubusie. Przy wyborze kieruje si─Ö firm─ů, renom─ů w┼Ťr├│d znajomych oraz smakiem, bo w┼éa┼Ťnie one najbardziej przypominaj─ů mi soki ┼Ťwie┼╝o wyciskane. Opr├│cz tego czasami kupuje soki jednodniowe z Marwitu ale ich minusem jest cena :( ale najlepsze s─ů te zrobione w┼éasnor─Öcznie :)

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 17:43 
Ja r├│wnie┼╝ uwa┼╝am i┼╝ soki "domowe" s─ů najlepsze , je┼Ťli chodzi o kupowanie to najcz─Ö┼Ťciej wybieram tymbark i generalnie uwag─Ö zwracam na smak :)

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 12:41 

no naturalne, domowe sa najlepsze, ale niestety brak czasu na ich robienie jest eliminuje:(
ja te┼╝ w┼Ťr├│d sok├│w butelkowych te┼╝ lubi─Ö Kubusia i z Hortex marchewkowe. Tylko, ┼╝e soki butelkowe chyba s─ů dro┼╝sze ni┼╝ w kartonach, albo mnie si─Ö tak tylko wydaje. Pewnie zale┼╝y gdzie si─Ö tez kupuje, ja nigdy nie zwracam na to uwagi i ostatnio dosz┼éam do wniosku ┼╝e to b┼é─ůd, najwy┼╝sza pora przyoszcz─Ödzi─ç na "uzaleznieniu", ma ktos jakie┼Ť do┼Ťwiadczenie gdzie mo┼╝na kupi─ç po korzystnych cenach soki? A mo┼╝e jakie┼Ť ceny koajrzycie ile p┼éacicie mniej wiecej..b─Öde mog┼éa sobie por├│wna─ç z tymi moimi?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 15:49 
Młodszy Napojowiec
Młodszy Napojowiec

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 sty 2010, o 12:58
Wiaderko własnych owoców, kilka minut wyciskania i 0 kosztów, o zdrowiu nie wspomnę. :D

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 kwi 2010, o 19:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 kwi 2010, o 16:52
Hello!! Trafi┼é sw├│j na swego :) ja te┼╝ lubi─Ö soki! Teraz to ju┼╝ tak na oko wiem kt├│re wiecej kt├│re mniej ale kiedy┼Ť to najpierw patrzy┼éam na kalorie i w─Öglowodany przede wszystkim, bo to one sprawiaj─ů ┼╝e nam bioderka rosn─ů;] cz─Östo te┼╝ patrze czy jest z kawa┼ékami owoc├│w no i cena ona nie jest bez znaczenia;].Tak apropo tych naturalnych sok├│w, kt├│re wszyscy tutaj s┼éusznie sugeruj─ů, to przypomnia┼éo mi si─Ö, ┼╝e moja kole┼╝anka kiedy┼Ť na allegro zamawia┼éa soki domowej roboty, jak nie masz czasu to zawsze mo┼╝esz sobie zam├│wi─ç, cena by┼éa co┼Ť oko┼éo 6z┼é, nienajta┼äsze ale zdrowe i podobno ca┼ékiem dobre, spr├│buj mo┼╝e ci przypasuj─ů :).

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 kwi 2010, o 19:52 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 kwi 2010, o 15:39
Nie polecam kupowa─ç w Stokrotce, bo nie wiem czy zauwa┼╝y┼éa┼Ť ceny tam s─ů ok. 10% wy┼╝sze ni┼╝ przeci─Ötne w innych marketach, ostatnio za sok grejpfrutowy zap┼éaci┼éam 5.29z┼é jaki┼Ť koszmar, jeszcze tyle nie p┼éaci┼éam za taki sok.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 75 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Nast─Öpna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: